//-->

Dovolená v Protektorátu 6.díl (9. června 2015) online ke shlédnutí

Dovolená v Protektorátu 6.díl online ke shlédnutí. Video s nejnovějším pokračováním této oblíbené historické reality show z úterý 9. června 2015 je už tady pro vás připraveno online ke shlédnutí. Přímo zde si ho můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma. Je to jednoduché a stačí k tomu jenom párkrát kliknout.

Populární reality show Dovolená v protektorátu pokračuje další epizodou. Na naší rodinu čeká další velmi těžký týden. Už jsou na statku přes měsíc a pomalu se s ním sžívají. Historická realita jim ale připravuje jedno nepříjemné překvapení za druhým. Omezení Protektorátní moc jsou čím dál tím větší. Rodina přichází o své jídlo a už si zažila i nepříjemnou prohlídku gestapa a to včetně odvlečení obou mužů, které je možné právem považovat za živitele rodiny. Poznávají to nejhorší včetně strachu, který nemá daleko k tomu skutečnému.

Chaloupka ve Starých Hamrech nabízí bezpečné útočiště jenom pocitově. Už v minulém a předminulém díle jsme byly svědky, že i tady rodina může být účastna velice nepříjemné razie, která může všechno změnit. Dokonce došlo i na úplatky. O ty si řekl pan učitel, který se tvářil jakože je má pro mocné úředníky, ale otázkou zůstává, kde je vlastně pravda.

Dovolená v Protektorátu 6.díl online ke shlédnutí.

Dočekalovi-Lustugovi to ale přeci jenom neodradilo od pomoci bližnímu. Nejenom, že ubytovali cizího zraněného muže, ale dokonce mu poskytli i místo pro úkryt jeho tajemný kufru. Dokonce ani nevěděli, co je uvnitř. Všichni v napětí čekají co se stane, ale k ničemu nedojde. Ráno přeci jenom přijdou gestapáci na obhlídku. Jeden z nich dokonce na statku nějakou dobu zůstane. Atmosféra houstne, protože teď rodina především nesmí provokovat vládnoucí moc. Každopádně zůstat v takové situaci klidný je téměř nemožné.

Gestapák Borovicz, ale na statku zůstane hned několik dní. Číhá na návštěvu rodinu, na kterou mají oni sami už dlouho spadeno. Ostravanka ale nakonec nedorazí, takže nakonec přeci jenom zůstanou sami. Klid je ale něco co se v této době obzvláště cení. Každopádně hledání této dámy bude pokračovat i v tomto díle. Její přítel byl totiž nakonec stejně zadržen. Do vyšetřování se nakonec zapojí i protektorátní četníci. V dnešní epizodě ale nakonec dojde i na trochu šťastnější momenty oslav. Každopádně celková situace je stále tíživější. Příděly jídla se tenčí, zatímco nároky na týdenní práce jsou čím dál tím větší. Tak to ale ostatně bylo i ve skutečnosti.

Na rodinu Dočekalových-Lustigových čekají další protektorátní těžkosti.

Taková je dokumentární reality show Dovolená v Protektorátu 5. díl, kterou pro vás máme online ke shlédnutí. Dnešní díl měl premiéru v úterý 9. června 2015 na ČT 1 v hlavním vysílacím čase. Vy si ho však můžete přehrát u nás pohodlně a online kdykoliv jenom budete chtít. To je opravdu jedinečná nabídka, kterou se vyplatí využít. My máme radost, že můžeme být u toho a právě tento pořad vám nabídnout, protože opravdu unikátním způsobem spojuje zábavnou a vzdělávací složku. Víc už k tomu tedy není co dodat, prostě si ho přehrajte a uvidíte sami.