//-->

Zdivočelá země 27.díl online ke shlédnutí

Tady jsme si pro vás připravili online ke shlédnutí oblíbený český seriál Zdivočelá země. Ten vypráví poutavě o komunistických dějinách Českolovenska na osudu válečného letce Tondy Maděry (Martin Dejdar) a jeho rodiny a přátel.

Dnešní díl nás přivede do roku 1969 přesněji do Jara. Tonda potkal v Karlových Varech na závodišti, kde trénuje své koně, dávnou lásku Hanu Kučerovou. Dnes paní hraběnka zde má také ustájené své koně. S Tondou si tak zavzpomínají na staré časy a vypadá to, že jejich vztahy jsou pořád vřelé a to přesto, že právě Tonda zabil jejího bratra.

Co se týká osudu dalších obyvatel statku, tak právník Kérly si musí odskákal svou vinu za žalobu na Varšavskou smlouvu. V práci dostal vyhazov. A nové zaměstnání je mu přiděleno v maringotce na hledání a měření vody.

O moc lépe na tom není ani Jerry. Manželka s dětmi emigrovali do Francie. Navíc všichni na statku ho začínají nutit, aby vstoupil do partaje, aby tak zachránil statek před novým předsedou a tedy úplným zničením.

A aby tomu nebylo dost. Tak o práci přišel i dřívější ministr Brabenec. Ten se navíc stěhuje k Jerrymu. Bohužel ale STB oživuje staré metody a doslova ví o všem co se jen na statku šustne. Jak se zdá tak zde opět mají nasazené informátora. A musí to tak být opět někdo hodně blízký.