//-->

Dokonalý svět 2. díl online ke shlédnutí

Dokonalý svět je nový původní český seriál (2010) z produkce televize Nova. Vypráví příběh redakce módního časopisu pro ženy. Je plný emocí, krásy, vztahů a všeho krásného, ale je otázka jestli to není jen na povrchu.

Druhý díl oblíbeného seriálu Dokonalý svět má podtitul „Všechno má svůj styl“. Opět se seznámíme s novými událostmi v rytmu sebevědomého lifestylového časopisu Grace pro všechny ženy. Redakce našeho plátku se rozroste o novou asistentku Marii. A ještě o jednu osobu a to slečnu Ivetu, kterou přivedl proutník fotograg George.

A co další staré známé postavy? Například Marie se konečně dozví, jak to funguje v takovém podobném magazínu. Hodně zajímavou situaci také navodí to, že mají přijet na návštěvu zahraniční návrháři z váženého francouzského módního domu Fatalle. V celém časopise tak vládne očekávání. A to hlavně proto, že tento módní dům je největším inzerentem časopisu.

Ve fotografickém ateliéru se pak fotí vánoční móda. Stylista Oskar našel pár senzačních kousků od mladých výtvarníků. Opět tak dokazuje, že v módě se opravdu vyzná. Bohužel ani to Oskara nezachrání. Vladimír k údivu všech Oskara hodinu vyhodí.

Michelle se chystá se svým ženatým milencem na veřejnost, všichni jsou na ně samozřejmě hodně zvědavi, ale očekávaná premiéra se nakonec nekoná.