//-->

Online Zdivočelá země 25. epizoda – Putnovi jde o život

Zdivočelá země je poutavý i když trochu tragický seriál o naší poválečné historii. Na rozdíl od podobných retro seriálů má ale tento poněkud vážnější notu a sleduje krušné osudy bývalého válečného letce Tondy Maděry.

Tento 25. díl Zdivočelé země s podtitulem „Putnovi jde o život“ byl natočen v třetí řadě Zdivočelé země v roce 2008. Takže co se vlastně Putnovi stane? Putna vystoupil z komunistické partaje a na jeho místo nastupuje stále ambiciózní Hejl. Vrcholí také šikana od Ševčíka směrem k Putnovi, který si zachrání život doslova na poslední chvíli.

Drama potká i Ivanku, kterou těsně před znásilněním ruskými vojáky, zachrání mladý Eda. Ten pak zůstane na statku jako brigádník a do Ivanky se zamiloval a jak se zdá tak je tento cit opětovaný. Jerryho manželka Jana tajně emigrovala i s oběma holčičkami do Francie, Jerry ale odjet za žádnou cenu nechce. Ani Kérly na tom není dobře, má před rozvodem a tahanice o majetek mu na dobré náladě nepřidají.

Ilonce se zdá, že se Tonda se pořád stará spíše pouze o koněa na rodinu mu nezbývá vůbec čas. V Karlových Varech na závodišti je ale opravdu o co se strachovat, kvůli nedostatku financí totiž možná budou muset koně přestat trénovat na dostihy.
A abychom nezapomněli nakousnout také trochu veselejší témat, tak se podíváme na legendární hokejový zápas z roku 1969, kdy jsme zvítězili v hokeji nad Sovětským svazem.