//-->

Kriminálka Anděl 16.díl online ke shlédnutí

Dnes vám tu přinášíme poslední 16. díl třetí řady (3.série) oblíbené české detektivky Kriminálka Anděl. Šestnáctý díl, který vám zde přinášíme, se jmenuje Pasťák s přináší další opravdu zajímavý a uchvacující příběh. Seriál online

Příběh epizody „Pasťák“ nás zavede přímo do centra Prahy nedaleko hlavního nádraží. Zde je nalezena zastřelená žena. Její mladý syn je umístěn v diagnostickém ústavu, manžeI se pak nalézá někde na služební cestě. Překvapující na tom je hlavně to, že se jedná o vlivnou a bohatou rodinu z pražských advokátních kruhů.

Záhy se však ukazuje první podezřelý. Žena se totiž stýkala s neznámým a tajemným mužem. A to přímo za zády svého manžela. Možná s ním i plánovala společnou budoucnost, což samozřejmě před manželem pečlivě tajila. Celý případ ale rychle eskaluje po tom, co pouhý den po vraždě syn uteče z ústavu.

Je snad do případu nějak zamotán i syn, nebo naopak chce vypátrat vraha své matky na vlastní pěst. Jak se postupně rozkrývá celý případ, tak se ukazuje, že pravda je nakonec mnohem složitější, než se původně zdálo.