//-->

Víkend online ke shlédnutí

Víkend je magazín TV Nova, který nabízí zajímavé a poučné reportáže, které by se jinak do běžného zpravodajství nevešly. Témata jsou přitom různá od přírody, vědy až po historii. Pokud se tedy chcete poučit tak si Víkend pusťte. Seriál online

Víkend je pořad, který vyrábí redakce zpravodajství a publicistiky ve volném čase mimo běžné reportáže pro každodenní zpravodajství. Víkend je založený na delších reportážích dlouhých řádově 5-10 minut. Jedná se o takzvanou pozitivní publicistiku. Ta televizního diváka nejenom informuje, ale taky pobaví a poučí. Pořad se vysílá každé úterý od 21:30 a je dlouhý asi hodinu.
Magazín Víkend se vysílá už od 18.3.2005 a brzy se stal jedním z nejsledovanější publicistických pořadů. Na začátku roku 2007 pořad průměrně sledovalo přes jeden a půl milionu diváků.

Co se týká oblastí, kterými se pořad zabývá, tak jsou opravdu hodně různé. Hlavní témata, jak už jsme se zmínili, se týkají osudových momentů moderních lidských dějin, přírody, techniky, medicíny, sportu, ale také netradičního představování různých povolání, které si televizní reportér „rád“ vyzkouší na vlastní kůži.

Za nás tedy můžeme Víkend jedině doporučit, protože se jedná o opravdu inteligentní pořad, ve kterém je toho spousta zajímavého. Přejeme vám příjemnou zábavu!