//-->

Seriál Druhý život online ke shlédnutí všechny díly

Druhý život je nový oblíbený slovenský seriál, který se natáčí od roku 2011. Na Slovensku má obrovský úspěch a proto jsme se dočkali i dabované české verze, kterou vysílá TV Nova a kterou vám zde přinášíme online. Seriál online

Druhý život (ve slovenském originále je název: Druhý dych) je hodně zajímavý rodinný seriál ze života. Seriál vypráví zajímavý a uchvacující příběh z běžného životu, který je o neúplných rodinách, které si prošli nějakou velkou ztrátou. Tyto rodiny až jsou neúplné, tak stále mají chuť do života a poprat se svým nelehkým osudem. Ale jak naplnit svůj život a znova ho odstartovat, když jste přišli o životního partnera, rodiče, přítele, který pro vás znamenal všechno.

Jak nerozbít tyto křehké vztahy a zachránit alespoň to málo, co z krásného společného života zůstalo. I když to jsou často jenom vzpomínky?

V seriálu vystupuje celá řada skvělých slovenských herců jako Branislav Deák, Milena Minichová, Kamil Mikulčík, Elena Podzámska, Tatiana Kulíšková nebo Kristína Svarinská. Herci jsou ve svých rolích překvapivě uvěřitelní a podávají výborné herecké výkony. Jedná se tedy o jeden z nejlepších slovenských seriálů v poslední době!