//-->

Gympl s ručením omezeným 25.díl online ke shlédnutí

Nový díl oblíbeného seriálu Gympl s ručením omezeným zdarma online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete pohodlně přehrát 25 díl seriálu Gympl ze školního prostředí. Tato epizoda s podtitulem „Hozená rukavice“ měla premiéru na obrazovkách televize Nova dne 26. listopadu 2012. Opět se podíváme na souboj o Eliščino srdce nebo na Nikol, která nakonec opravdu […]

Nový díl skvělého českého seriálu Gympl s (r)učeném omezeným je tady a s ním samozřejmě i pokračování osudů všech jeho kantorů, žáků, rodičů a dalších osob, které jsou s ním spojeny. A že to není úplně bezproblémová škola je snad všem jasné. O to barvitější a zajímavější jsou však osudy jejich hrdinů. Opět se podíváme na drama o srdce Elišky. Mezi ředitelem Vladimírem Matulou a jeho sokem Pařízkem propuká doslova nenávistný souboj ve kterém se oba, hlavně tedy Pařízek, neštítí i těch nejzákeřnějších podrazů. Zkrátka se snaží navzájem využít každou byť tu sebemenší slabost toho druhého. Otázka ale je zda jim to k něčemu bude a zda nakonec nespláčou nad výdělkem oba. Ale to už je riziko se kterým se musí u takto vyhraněných střetů prostě počítat.

Radostná situace není ani kolem Nikol a Patrika. Mohlo by se zdát, že dětské starosti jsou o dost menší než ty u dospělých, alel není tomu pravda. Mladí lidé totiž každé zklamání prožívají mnohem intenzivněji, protože je to také často jejich první životní prohra. U Nikol je tedy definitivně rozhodnuto, že musí odejít na jinou školu. Patrik je z toho smutný, ale je to pro něj alespoň impulz, který konečně využije k tomu, aby dal Nikol na vědomí, že mu na ní opravdu stále ze srdce záleží.

Ale pojďme se podívat na o něco radostnější události, které v novém Gymplu přeci jenom také nastanou. Konečně je opět znovu otevřen oblíbený podnik Hvězda. Denisa a Adam se tam tak opět vydávají. Paradoxně proto, aby zapomněli na svou minulost. Je to ale opravdu možné, nebo je to jenom taková jejich záminka. To už se dozvíte v samotném seriálu. Za nás vám můžete popřát jenom příjemně prožité chvíle u televizních obrazovek.