//-->

Ordinace v růžové zahradě 377 online ke shlédnutí

Přehrát online nejnovější 377. díl seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Na této stránce jsme pro vás připravili ke shlédnutí z internetového archivu televize Nova nejnovější díl tohoto oblíbeného českého seriálu. Rozhodně nebudete litovat, dnešní díl s podtitulem „Pejskové a kočičky“ přináší skutečně zajímavou podívanou. Magda se rozhodne zradit mladého doktora Jáchyma. Pantoflíček je nucen […]

Tak tu máme začátek nového týdne a s ním samozřejmě další várku příběhů nekonečného seriálu Ordinace v růžové zahradě. A vězte, že dnes se bude opravdu na co dívat a rozhodně se nebudete ani na minutku nudit. Dnešní ordinace se totiž vyvrbí opravdu hodně nečekaně.

Nejdřív se podíváme na zamotaný osud rodiny Pantoflíčků. Zuzana Pantoflíčková totiž kuje pikle, aby měla svého manžela jenom pro sebe. Pantoflíček už ale nechce takové chování snášet. Vadí mu že je jeho žena neupřímná, nedokáže mu nic říct přímo a místo toho ho jen takto citově vydírá. Proto mu také rupnou nervy a rozhodne se nadobro vzbouřit. Protože ale také nemá na to, aby se své ženě přímo postavil, tak musí chtě nechtě utéci z domova.

Vztahové problémy řeší i Magda Mázlová. Ta se rozmyslí, že už dál nechce chodit s mladým doktorem Jáchymem Kalinou. Bohužel toto rozhodnutí má na Jáchyma trochu nečekané dopady. Magda mu totiž znemožní mu účast na prestižním lékařském kongresu, kam velmi hodně chtěl jet. Mázl a Kalina spolu operují paní Paškovou. Mázl se svým mladším sokem za každou cenu polemizuje a navrhne lepší operační řešení. Co je ale rivalita a co skutečné zájmy pacientky už není schopen rozlišit ani jeden.

Tento díl Ordinace v růžové zahradě s pořadovým číslem 377. měl premiéru na televizi Nova v úterý dne 27. listopadu 2012. Přehrát tuto epizodu můžete naprosto pohodlně online z internetového archivu televize Nova. Přejeme vám příjemnou zábavu.