//-->

Mentalista 3 série 2. díl – Rapsodie v rudém online ke shlédnutí

Mentalista je oblíbený mysteriózně detektivní seriál, který aktuálně vysílá TV Nova. Hlavním hrdinou je detektiv Patrick Jane, který je velmi všímavý. Díky tomu dokáže rozluštit i na první pohled absolutně neřešitelné kriminální případy. Seriál online

Dnešní díl mentalisty, který vám zde přinášíme je 2. díl třetí série a jmenuje se „Rapsodie v rudém“. Příběh se točí okolo mladé a nadějné hudebnice, která je nalezena mrtvá na autobusové zastávce. První důkazy a fakta vedou na stopu jejímu bývalému příteli. Právě on by čin určitě mohl spáchat, protože už jednou dostal soudně nařízeno, že se s obětí nesmí stýkat. Násilné chování mu tak jistě není vůbec cizí. Ale byl by schopen i vraždy?

Patrickova dedukce ho však vede dál a tak začíná pátrat i mezi kolegy oběti v symfonickém orchestru. Jak se ukazuje tak i mezi hudebníky panuje tvrdá rivalita. Celý případ má pak hodně zajímavé a nečekané vyvrcholení.

Na místě činu totiž malý kluk ukradne služební auto. Tento chlapec po tom co je chycen, se pak dozná, že se jen pokoušel pomoct svému otci. Což vede ke skutečnému pachateli tohoto hrozného činu.