//-->

30 případů majora Zemana poslední díl online

Přehrát poslední odvysílaný díl seriálu 30 případů majora Zemana. Přímo zde si můžete pohodlně a online pustit aktuální díl oblíbeného českého detektivního seriálu. Jedná se o opravdu legendární seriál, který je pro mnohé kontroverzní, to mu ale nebere nic na jeho zábavnosti a také na tom, že prostě jen ukazuje dobu svého vzniku. Na této […]

Seriál 30 případů majora zemana se začal natáčet v roce 1974. Je to doslova jeden z nejlegendárnějších českých seriálů, který u nás vznikl. Dobrých detektivek zkrátka není nikdy dost. Natočeno bylo celkem 30 epizod, což také podtrhuje samotný název seriálu. Zajímavá je i hlavní dějová linka, kdy nejde jenom o jednotlivé kriminální případy, které jsou opravdu různého charakteru, ale kdy jde především o život příslušníka státní policie.

Z řadového policisty se postupným a úspěších plněních případů vypracovává až na velitele pražské kriminálky. Cesta to není přitom jednoduchá a trvá také bezmála 30 let. K tomu přicházejí osobní radosti, ale i osobní zklamání, jak už to v životě každého člověka bývá.

Oblíbený seriál 30 případů majora Zemana si tak nyní můžete pustit naprosto pohodlně a zdarma online. Na této stránce se vždy automaticky objeví nový díl z této legendární kriminální ságy. Video je online stream, který je samozřejmě naprosto zdarma. Určitě tak dlouho neváhejte a pusťte si poslední díl seriálu 30 případů majora Zemana. Tak si pořad bez předsudků hezky užijte.