//-->

Zdivočelá země 8. díl online ke shlédnutí

Přímo zde jsme pro vás připravili online ke shlédnutí nový 8. díl seriálu Zdivočelá země. Přehrajte si oblíbený český seriál pohodlně online za pomoci internetu kdykoliv budete chtít. To vše přes archiv České televize iVysilani.cz. Tentokrát se podíváme do problematické doby po chartě 77. Na statek se přeci jen vrátí koně. Ivnaka ale bude řešit […]

Už minule jsme nakousli Maděrův marný pocit ze života, kdy všechno špatné dává za vinu jenom sobě. Všichni přitom vědí, že to tak rozhodně není. Maděra už toho má ale opravdu dost a v jednu chvíli to opravdu vypadá, že úplně ztratil veškerou další chuť do života. Jerry ačkoliv drží finance družstva jinak velmi pevnou rukou se tedy nakonec přeci jen nechá obměkčit a pořídí na statek opět koně, které má Tonda tak rád.

Ivanka konečně řeší své osobní problémy. Chce se usmířit s Radkem i když by si takovou milost asi ani nezasloužil. Na cestě na schůzku ale potká Edu, který na ní a její rodinu byl nasazený jako agent STB. Z toho se jí téměř až zamotá hlava a uteče pryč. I přesto co jí Eda udělal ho totiž stále má ráda. Eda se začne opět s Ivankou sbližovat. Nikdo ale netuší, že je tu opět služebně a že je to vlastně jen žabákova posila.

Také Hejl nelení a pokračuje ve střádání svých zákeřných plánů. Chce statek zničit přes anglická semínka trávy, které se rozhodli pěstovat. Na křtinách Maděrova a Ilončina vnuka na Slovensku se nečekaně objeví záchrana, která je dokáže i od těchto intrik zachránit.

Nový osmý díl Zdivočelé země zkrátka vypadá hodně zajímavě a určitě byste si ho neměli nechat ujít. Obzvlášť když je zdarma a pohodlně ke shlédnutí online.