//-->

Na vlastní oči online ke shlédnutí

Online na internetu zdarma ke shlédnutí nový díl obnoveného pořadu „Na vlastní oči aneb Co byste jinak nikdy neviděli“ s Josefem Klímou a Jankem Kroupou. Na televizní obrazovky se opět vrací oblíbený investigativní pořad, které přináší kauzy, o kterých bychom se mi všichni měli dozvědět, ale často bohužel nedozvídáme.

Pořad Na vlastní oči vysílaný televizí Prima měl na televizních obrazovkách opravdu dlouhou pauzu. Konkrétně víc než tři roky, protože poslední díl se vysílal v roce 2009. Nova sice původně slibovala, že pořad má jenom krátkou tvůrčí pauzu a za pár měsíců se vrátí. Nakonec ale byla pauza mnohem delší.

Velkou devizou pořadu ale je, že se vrací se starými známými tvářemi, které udělali Na vlastní oči mezi lidmi právě tak populární. Samozřejmě nepůjde o Radka Johna, který mezi tím našel úplně jiné působiště. Místo něj se na obrazovkách ukáží jeho moderátorští kolegové Josef Klíma a Janek Kroupa. Není bez zajímavosti, že právě tato dvojice doposud měla takový azylový pořad na TV Prima a to „Soukromá dramata“, který se konceptem velmi podobal.

Nám tedy nezbývá nic jiného, než se těšit, protože návrat pořadu Na vlastní oči bude jistě stát za to. Janek Kroupa je skvělý novinář, který ve své investigativní práci nezahálel ani po konci pořadu a znát ho můžete například z působení v Mladé Frontě Dnes.

Pořad se bude vysílat každou středu od 21:45 a to od září. Snad to tomuto legendárnímu pořadu vydrží a budeme se s ním vídat opravdu dlouho.