//-->

Den D 4.díl online ke shlédnutí

Den D je zajímavá podnikatelská soutěž. Máme tu pětici skutečných investorů, kteří vkládají své těžce vydělané peníze do různých projektů. Projektů, kteří prezentují běžní soutěžící přímo ve studiu.

Den D je soutěž vysílaná na ČT 1 každou středu po deváté hodině. Jedná se o opravdu zajímavou show, kde vyhrát znamená teprve začátek celé práce. Protože tady nejde jenom o to získat investici (což se může i po souhlasném stanovisku ve studiu samozřejmě změnit). Hlavní o co jde je vytvořit životaschopný byznys, který třeba i jednou změní svět. Globální ambice jsou skutečně důležité a lehce se můžou stát jednou z cest k úspěchu.

Lidé, kteří přicházejí do Dne D jsou samozřejmě různí od vynálezců, pro které je byznys plán stále cizí slovo až po protřelé byzsmeny, kteří však stále nemůžou najít ten svůj ideální produkt.

Stejně tak úroveň jednotlivých prezentací se hodně liší. Některé jsou skutečně spíše vtipné a určené hlavně pro pobavení, než pro investici a rozjetí vlastního byznysu.

Soutěž je inspirovaná zahraniční Dragons day, která se vysílá ve Velké Británii. Pořad je u diváků velmi úspěšný. A troufám si tvrdit, že je pro mnohé i skvělou inspirací.