//-->

Cesty domů 143. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí nový 143. díl seriálu Cesty domů vysílaný televizí Prima. Tato epizoda oblíbeného rodiného seriálu se jmenu Miss požár. A skutečně se na jeden požár podíváme, protože dům Janákových se ocitne v plamenech. Dále se podíváme proč Roman nechce bydlet s Evou a Markem. A Helena odhalí Václavovo tajemství.

Eva s Vaškem jdou domů z příjemné návštěvy divadla. O to větší šok je čeká, protože už z dálky poznají, že jejich dům je v plamenech. Naštěstí hasiči jsou profesionálové a doslova ze chřstánu plamenů vyrvou jejich děti – Aničku a malého Marečka. Honza s Vejnarem začnou celý oheň hned důsledně vyšetřovat. Podezření mají na Hamzíka, který je nápadníkem mladé Janákové.

Václav a Helena se stěhují k Filipovi. To se Václavoví, protože nechce nikomu překážet. Navíc si myslí, že je to celé jeho vina, což tak ale rozhodně není.

Aničku čeká ještě navíc prohlídka u doktora Vencla, kterou domluvila Dša. To jestli je skutečně v pořádku a zdravá tak jak má být. Pan doktor je Aničkou doslova okouzlen. Dáša toho chce využít a zve Vencla na večeři. To se Aničce moc nelíbí, protože si rozhodně nepřeje být někomu takhle jednoduše dohazována.

To ale samozřejmě není ani zdaleka, vše. Ještě se koukneme například na Evu, která se chce i s Marečkem nastěhovat k Hamzíkovi. Roman jde s Václavem řešit přívěšek po mamince. A někoho možná čeká i srdeční záchvat…

To všechno online ke shlédnutí v novém 143. dílu seriálu Cesty domů, který má premiéru 26. září 2012.