//-->

Zpívá celá rodina (6. června 2015) online ke shlédnutí

Pořad Zpívá celá rodina ze soboty 6. června 2015 už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Pro všechny příznivce kvalitních seriálů jsme přímo zde na této webové stránce připravili oblíbenou zábavnou show od České televize.

Pořad Zpívá celá rodina, je takovou klasikou která se po hodně dlouhé pauze opět vrací na televizní obrazovky. Pokud se chcete dobře pobavit a třeba si s některými soutěžícími i zanotovat, tak dnešnímu dílu dejte rozhodně šanci!

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí nejnovější vydání zábavného pořadu Zpívá celá rodina od České televize. Jedná se o zbrusu novou epizodu, která měla svojí televizní premiéru v sobotu 6. června 2015 v hlavním vysílacím čase. Možná jste už podobně jako my celý netrpělivý jaký dnešní díl vlastně bude? My vás nenecháme dlouho čekat a samozřejmě vám alespoň něco musíme představit.

Zpívá celá rodina z 6. června 2015 online.

Pořad se vysílá nepravidelně v poměrně dlouhých intervalech a tak se určitě vyplatí mu věnovat pozornost, aby vám skutečně žádný díl neunikl. A jaké překvapení nás čeká dnes? Dnešní soutěžící se možnou budou chtít i soudit, protože je to parta vzdělanců mezi nimiž nechybí ani právník. V dnešním díle se tedy utkají vzdělanci ověnčeni honosnými tituly jako JUDr., Mgr., MVDr. Jenže zpívání je přeci jenom trochu jiná branže, ve které rozhoduje úplně jiný talent, bezprostřednost a charisma. Navíc je nutné dát dohromady kvalitní team.

Co se týká složení poroty, tak tady se žádná změna nekoná. Opět se tedy na tomto postu uvidíme s Václavem Koptou, který je nejenom skvělým hercem, ale samozřejmě i hudebníkem. A vlastně i členové poroty jsou velmi talentovaná a známý nejenom z hudebního průmyslu. Rodinné teamy tak bude hodnotit frontman skupiny Žlutý pes Ondřej Hejma, producent a zpěvák Ota Balage, top česká zpěvačka Helena Vondráčková a prosazující se nová hvězda Debbi. To ale není ještě všechno! Zapomenout nesmíme ani na hudební skupinu Top Dream Company, která bude našim soutěžícím vytvářet kvalitní hudební doprovod! Bez něj by to přeci nebylo ono.

Které rodiny předvedou své pěvecké umění dnes?

To je stručné představení dnešního dílu, který jak doufáme vás zaujal. Opravdu je hodně o co stát a hudebně zábavní pořad Zpívá celá rodina z 6. 6. 2015 vám můžeme jedině doporučit online ke shlédnutí. S námi si ho můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma online na pouhých pár kliknutí myši. Přímo zde jsme připravili video ve vysoké kvalitě, které jak doufáme vás bude opravdu bavit! Tak by to ostatně mělo být. My vám od srdce přejeme hezkou rodinou zábavu!