//-->

Gympl s ručením omezeným 37. díl online ke shlédnutí

Přehrát nový 37. díl Gymplu s (r)učeném omezeným. Na této stránce naleznete video s novým pokračováním úspěšného seriálu televize Nova Gympl s ručeném omezeným. Přímo zde jsme si pro vás připravili pokračování Gymplu, ve kterém se dozvíte jak je to vlastně se zastavenou rekonstrukcí Královky. Nebo jak ambiciozní Eva řeší své partnerské problémy.

Ke shlédnutí 37. epizoda Gympl s ručením omezeným. Přímo zde na této stránce si můžete pohodlně a zdarma přehrát aktuální epizodu Gymplu. Určitě nebudete litovat, protože opravdu stojí za shlédnutí. V první řadě bude pokračovat drama kolem budovy Královky, kterou by rád zastupitel Ježdík přeměnil na luxusní byty. Ředitelka Nerudová se dozví, že město nemá na rekonstrukci Královky údajně finance. Všichni přitom vědí o Ježdíkově záměru. Starosta přesto dá Nerudové naději, že by se do budovy mohla škola vrátit.

Zástupkyně ředitelky Eva by ráda narovnala své rodinné vztahy. Chce manžela zpátky a prosí, aby si s ní rozumně promluvil a nezahazovali tolik let společného života už kvůli synovi. Tomáš jí překvapivě chce odpustit a možná vrátit život do starých kolejí, když ale přijde domů, tak načapá svou ženu Evu s Ježdíkem v dosti kompromitující situaci. Ve vztahu je tak definitivní konec a jediné co Evu štve je, že se nechala chytit jak malá školačka.

Kulichovi není moc dobře. K doktorovi se však vydat odmítá. Je tak trochu stydlín a neví, jak by Majka nesla jeho zavalitou postavu. Bohužel mu je čím dál hůře, což využije třeba Marcel, který ho začně strašit s tím, že už to má na kahánku.

A co se děje mezi žáky. Tak třeba v kvintě Honza Smutný obdivuje tělocvikáře Bachaře. Dokonce začne uvažovat, že se přihlásí do basketbalového kroužku. Třeba by také mohl být jako on. Naopak Patrik tělocvikáře doslova nesnáší, což Bachař vytuší a pěkně si ho podá při přezkoušení z fyziky.

To všechno a další příbehy můžete shlédnout v novém 37. díle seriálu Gympl s (r)učeném omezeným. Třeba právě u nás a to naprosto pohodlně a zdarma. Tak si to užijte se vším všudy!