//-->

Znamení koně II. 7. díl online ke shlédnutí

Seriál Znamení koně 2. řada 7. díl online ke shlédnutí. Zbrusu nový a aktuální sedmý díl nové řady seriálu ČT 1 z koňského prostředí už tady na vás čeká pohodlně a zdarma ke shlédnutí. V televizi se tato epizoda vysílala v premiéře v pátek 27. února 2015. Na to se však vy nemusíte vůbec ohlížet.

Přímo zde na této webové stránce jsme pro vás připravili online ke shlédnutí seriál Znamení koně 7. díl z premiérové druhé řady. Dnešní epizoda se jmenuje „Zbytečná slova” a přinese nám opravdu velmi zajímavou podívanou. Tak zajímavou, že pevně věříme, že si jí nenecháte ujít ani vy a rozhodně si jí pustíte. Režisérovi Milanu Cieslerovi se podařilo natočit opravdu zajímavý a kvalitní seriál, který jak věříme naplno zaujme i vás. Alespoň my bychom si to opravdu přáli. Právě proto jsme ostatně pro vás nahráli i video s tímto dílem, který vám přinášíme v maximální možné kvalitě pohodlně a zdarma online ke shlédnutí.

Jak budou dnes pokračovat příběhy našich hrdinů? To vám hned a mile rádi prozradíme.

Jarin už je celkem v pohodě. Z nemocnice ho tak propustili do domácího léčení. Ještě se musí hodně šetřit, ale vypadá to, že to s ním bude konečně dobré. I když hlavně Marča je z toho všeho opravdu velmi vystrašená. Hodně se o Jarina bojí a proto ho až úzkostlivě nutí k tomu, aby dodržoval léčebný režim. Jarinovi se to moc nelíbí, ale pro svůj vlastní klid a rodinou pohodu se tomu nakonec podvoluje.

Znamení koně II. 7. díl online ke shlédnutí.

Falstaffa je konečně v majetku hraběte Scharze a konečně se tento majestátný plemeník dostává na Slunečnou horu. Hrabě se dme pýchou, protože je to skutečně výjimečný kůň. Perla jeho chovu, na kterého se budou jezdit dívat chovatelé široko daleko. Mít takového plemeníka, je prostě splněný sen, který se některým chovatelům nepodaří ani jednou za celou kariéru. Hrabě Schwarz má ale to štěstí, že jemu bylo dopřáno.

David se musí vrátit zpátky do Belgie. S jeho dcerou to opravdu není jednoduché a vypadá to, že bude potřebovat mnohem pravidelnější dozor. Po Kláře chce, aby jela s ním. Ta ho ale razantně odmítá. Svojí budoucnost si představovala úplně jinak, než že bude žít ve velkém cizím městě. Je to tedy definitivní rozkol jejich vztahu? Nakonec se totiž oba dva velmi tvrdě pohádají a ani jeden nechce ustoupit ze svého názoru.

Pokračuje i handrkování o pozemky, které se snaží dostat Dejmek, aby na nich mohl postavit obrovitý zábavní komplex. Jenže už v tom není zdaleka sám. Teď se do celého sporu zapojil i Drha, který se snaží získat pozemky hraběte Schwarze pro sebe. Je nadmíru jasné, že i v tomto souboji bude ještě hodně veselo.

Příběhy seriálu se odehrávají nejenom v koňských stájích.

To a mnohem více už uvidíte ve zbrusu novém pokračování seriálu Znamení koně II. 7. díl, který jsme pro vás přichystali online ke shlédnutí na této webové stránce. S námi si ho můžete pustit opravdu jednoduše a zdarma. Více už tedy není moc co řešit. Video s touto epizodou jsme pro vás nahráli přímo tady ve skvělé kvalitě a na vás už je jenom abyste si ho pustili. Věříme, že toho nebudete litovat a naopak na vás čeká skvělá porce zábavy. Víc už není moc co řešit. Prostě si to pusťte a dobře se bavte.