//-->

Gympl s ručením omezeným 17 díl online ke shlédnutí

Přehrát nový díl Gymplu online. Pusťte si pohodlně po internetu nejnovější díl oblíbeného českého seriálu z netypického prostředí gymnázia. Online ke shlédnutí jsme pro vás připravili v pořadí už 17. díl, který měl premiéru 28. října 2012. Tentokrát se podíváme na jednu oslavu narozek. Milan otráví Majku. Eva je konečně ředitelkou.

Nový díl Gymplu bude opět doslova narvaný dějovými zvraty a překvapeními. I když bohužel to moc příjemné překvapení nebudou. Tedy pokud se alespoň trochu dokážete vcítit do občas dost pohnutého osudu hlavních hrdinů. Adam slaví svoje dlouho očekávané narozky. Bohužel bez Denisy. Teď si to možná ještě vůbec neuvědomuje, ale po čase začne tento fakt Adama a jeho kamarádku Džajnu hodně mrzet. A to nejenom hodně ale také docela dlouhou dobu.

Milanovi se podaří přesvědčit Miladu, že Majka je na tom psychicky špatně. Ve skutečnosti je na tom ale spíše špatně fyzicky. Milan jí totiž začal systematicky otravovat jídlo. S každým dalším soustem je tak slabší a slabší.

Za to Eva může konečně slavit svůj triumf. Hodně dlouho pikla různé nástrahy s kamerami a sledovala Vladimíra, až se jí ho konečně podařilo vyštípat. Konečně se tedy stává zastupující ředitelkou školy. A samozřejmě si chce tento svůj post i udržet, takže hned začíná pracovat na zlepšení své reputace, aby si naklonila některé své kolegy z pedagogického sboru. Trochu netypické je, že tento svůj plán se rozhodne se začít Adamem. Toť ve zkratce asi tak vše, co čekat od sedmnáctého dílu seriálu Gympl s (r)učením omezeným.