//-->

Přehrát po internetu SuperStar 7. dubna 2013 – online archiv

Pusťte si pohodlně a zdarma nové pokračování úspěšné pěvecké show Česko Slovenská SuperStar 2013. Přímo zde na této stránce si můžete pohodlně a zdarma pustit nový díl úspěšné reality show a soutěže hledající nejlepšího zpěváka Česka a Slovenska – SuperStar 2013. Naši soutěžící mají za sebou další perný týden tréninku a dnes je čeká další […]

Online ke shlédnutí další epizoda oblíbené soutěže SuperStar, tentokrát už se jedná asi o 10. díl v pořadí a celkově 3. finálový večer, který je vysílán živě. Soutěžící měli pouhý týden na přípravu, který byl v SuperVile rámovaný mnohými skandály a hádkami.

Pro některé to byl opravdu obtížný úkol, protože učit se rockové klasiky není zrovna jednoduché. Obzvláště když mnozí soutěžící neměli ve škole z angličtiny zrovna samé jedničky. Živý finálový večer ale za to stojí a tak do toho mnozí dali opravdu všechno co v nich bylo.

A stejně napínavá byla i generálka. Hlavně tedy pro finalistku Kristínu Debnárovou (která zazpívá písnčiku Avril Lavigne – Complicated) totiž zažila oškilý pád. Zradily ji příliš vysoké podpatky. Stalo se jí to zrovna když sestupovala z pódium po velkých a možná i trochu kluzkých skleněných schodech. Stačila totiž zvládnout první schůdek a už se kácela k zemi. Naštěstí to nemělo žádné následky a hned se postavila na nohy. Zbytek generálky zpívala bez bot, jakou ale zvolí strategii na finálové kolo, které bude vysíláno živě?