//-->

Fotbal Galatasaray Istanbul vs. Real Madrid – Liga mistrů online přenos

Přímo zde si můžete pustit fotbalový zápas mezi Realem Madrid a Galatasaray Istanbul v lize mistrů UERA. Tento čtvrteční západ vysílá i Prima COOL od 20:13 vy se na něj můžete ale kouknout pohodlně a zdarma přímo zde po internetu. Máme pro vás nejenom tento živý přenos, ale po skončení utkání se budete moci podívat […]

Online ke shlédnutí špičkový fotbalový zápas mezi Galatasaray Istanbul vs. Real Madrid. Takové derby Ligy mistrů UEFA dlouho nezažila. Čeká nás opravdu dechberoucí podíváná plná napětí a gólů. Ačkoliv Galatasaray není v dobré situaci, tak ještě nic není ztraceno. V prvním čtvrtfinále totiž turecký team prohrál v Madridu s Realem 0:3.

Real je doslova přecpaný hvězdami, takže je div, když se vůbec za 90 minut stihnou na trávníku vystřídat. Podle všech expertů je také Madridský team jasným adeptem na postup. Turci jsou ale známý svojí bojovností a excelentní kanonýr Burak Yilamzem určitě nedá postup Madridu zadarmo. A zapomínat nesmíme ani na posílení zahraničními hvězdami Sneijderem a hlavně Drogbou.

Tentokrát se také bude hrát v orientálním Istanbulu, což je pro Galatasaray také obrovská výhoda. Místní fanoušci jsou hodně známý svou až fanatickou oddaností, která možná bude až hráčům Madridu nahánět strach.

Postup si pravděpodobně Real ujít nenechá, jak ale dopadne tendle západ je hodně na vážkách. Lze očekávat důstojný a vyrovnaný mač plný krásných fotbalových akcí.

A co člověk ví. Určitě si stojí za to připomenout i legendární zápas před 12 roky, kdy Galatasaray ve čtvrtfinále Ligy mistrů s Realem otočil z 0:2 na neuvěřitelných 3:2. A podobných momentů bychom v historii nejlepšího tureckého teamu našli mnoho.

Fotbalové umění Galatasaray Istanbul ale i Realu Madrid už ale můžete posoudit sami přímo zde z tohoto online přenosu, který si tu můžete u nás pustit. Ke shlédnutí tu pak samozřejmě bude i záznam celého utkání. Přejeme vám příjemnou fotbalovou zábavu.