//-->

Fotbal Česko x Portugalsko online ke shlédnutí na Euru 2012

Přímo zde naleznete online ke shlédnutí přímý přenos zápasu Česká republika vs. Portugalsko na EURU 2012. Po napínavém posledním zápasu skupiny jsme se přeci jen dočkali. Česká republika postoupila do play off a to rovnou z prvního místa ze skupiny.

V dnešním zápase proto naši svěřenci nastoupí k čtvrtfinálovému zápasu proti Portugalsku. Cesta na tento zápas nebyla jednoduchá a po první drtivé porážce našeho teamu Ruskem by si na náš team asi nikdo nevsadil. Přesto se podařilo a v napjatém posledním zápase skupiny s Polskem 16.června jsme vyhráli 1:0. A to zásluhou golu Jiráčka v 72 minutě zápasu. Konečný výsledek tedy 1:0 pro náš team. Dvě výhry a jedna prohra, tedy stačili překvapivě i na první místo ve skupině A.
Zajímavé je, že team Portugalska má za sebou úplně stejné skóre. Tedy dvě výhry a to 3:2 nad Dánskem a 2:1 nad Nizozemskem. A samozřejmě i jednu prohru 0:1 proti Německu. Portugalcům tento výsledek přeci jen ale stačil na pouhé druhé místo ve skupině B. Team Němců byl totiž k neporažení a vyhrál všechny své zápasy.

Svěřence trenéra Bílka ale budou mít s Portugalci určitě nemalou práci. Českému teamu moc nevěří ani bookmakeři, kteří vypsali lepší kurz na postup Portugalska. Ale stát se může leccos, vždyť se jedná o zápas play off.

Navíc to vypadá, že se lepší i situace zraněného Tomáše Rosického. Naši fotbalisté ve středu od jedenácti trénovali ve Vratislavi. A dobrou zprávou je, že mezi nimi byl i Rosický, který má od zápasu s Řeckem problémy s achilovkou. Nejdřív se sice očividně trochu šetřil. Po chvíli se ale už rozehrál a jel s míčem naplno. Dokonce se účastnil i cvičného zápasu, který si proti sobě navzájem naše reprezentace dala.

Velmi pozitivní zprávou je, že celkově v teamu panuje pozitivní nálada. Reprezentanti si věří a drží při sobě. Spokojenost panuje i s ubytování ve Vratislavy, kde naši fotbalisté chtějí dále zůstat a na případné zápasy jen dojíždět.