//-->

Ordinace v růžové zahradě 349. díl online ke shlédnutí

Tady můžete zdarma online shlédnout nejnovější 349. díl Ordinace v růžové zahradě. Dnešní díl tohoto oblíbeného českého seriálu se jmenuje „Dveře do léta“. Bude se řešit hlavně návrat Hanáka do Kamenice a to o svatbu Gábiny a Filipa. Také tu jsou komplikace se Zdeniným těhotenstvím.

Dnešní horké dny jak to tak vypadá zavítali i do našeho oblíbeného seriálu. Dnešní díl Ordinace v růžové zahradě se totiž jmenuje Dveře do léta. To že tady máme léto, ale neznamená, že by se přestalo v naší Ordinaci něco dít. Hlavní událostí této epizody je překvapivý návrat Petra Hanáka do Kamenice. Bohužel si pro to vybrat naprosto nevhodný den. Právě se totiž ten samí den koná svatba Filipa s Gábinou. Zprávu o tom, že přijel tak Babeta před Gábinou urputně tají.

Zajímavé je, že Hanák přitom chce prodat Otovi svůj byt a nastoupit do vojenské nemocnice. V jeho příjezdu se tak rozhodně neskovávají žádné postraní úmysly.

Zdena se opět dostane do nemocnici. Její rizikové těhotenství se komplikuje a zdá se, že teď už bude muset být pod trvalým dohledem. David i Čestmír Mázl tak mají oprávněné obavy jak toto těhotenství bude dále probíhat.

Nepříjemná je i situace u Frynty. Jeho stav se nijak nelepší a tak ho čeká další kolo chemoterapie. Katka je tu sním a pomáhá mu ze všech sil a to i přesto, že pravděpodobně nepojede na svojí letní dovolenou snů.

Dobře na tom není ani Běla a Jánský. Neustávají ve své snaze vrátit chuť do života Zitě Smiřické, která pořád musí myslet na odchod z tohoto světa. Trochu paradoxní situace je, že do nemocnice jí dostane až nehoda, kdy na ní spadne rakev. Ani tento letní díl Ordinace v růžové zahradě s pořadovým číslem 349 si tak rozhodně nenechte ujít.