//-->

Gympl s (r)učením omezeným 31 díl online ke shlédnutí

Nový 31. díl seriálu Gympl s (r)učením omezeným online ke shlédnutí. Přímo zde si můžete pohodlně a zdarma přehrát nový díl Gympl. A to z online archivu a naprosto zdarma. Aktuální epizoda se jmenuje „Volný pád“. Vladimír není ze souboje o Elišku ještě venku, vrací se do hry upřímným vyznáním. Milan je na útěku, svou […]

Nový díl seriálu Gympl s ručeném omezeným je tady. A to je skvělá příležitost se na něj podívat přeci jenom trochu blíže. Aspoň si užijete trochu napětí a dramatična, než alespoň na čas vystřídá Gympl smršť vánočních pohádek s kreslených filmů. To v Gymplu totiž ne úplně všechny příběhy končí vždy dobře. Dobrým důkazem toho může být i osud Elišky, který se opět dramatizuje. Ačkoliv se usmířila s Pařízkem a v jejich vztahu to vypadá na lepší časy, tak z boje o její srdce není venku ani bývalý ředitel gymplu Vladimír. Ten totiž Elišku překvapí svým upřímný vyznáním lásky, které ji doslova vyrazí dech. Dirigent Pařízek uklidněný posledním usmířením si přitom už s Eliškou plánuje světlou budoucnost.

Ještě o stupínek dramatičtější je pak situace kolem Milana a Majky. V minulém díle jsme opustili tento pár v situace, kdy despotický Milan zmlátil Majku a pak zbaběle utekl. Majce se sice snaží všichni pomáhat, bohužel její obavy se naplní a Milan se vrátí opravdu zákeřným způsobem. Unese totiž jejich společného syna Kuba. Majka má nervy na dranc a oprávněně se bojí, že mu nějak ublíží.

A dobrý nebude tento díl ani pro ambiciózní dočasnou ředitelku Eva. Ta se totiž dozvídá, že všechny její rafinované plány selhaly. Žádné intriky už jí nemůžou pomoci. Je z toho naprosto zlomená a její ostrá sebedůvěra je najednou ta tam. A to netuší, že další velké osobní zklamání jí čeká hned po tom, co otevře domovní dveře od svého domu.

Tento díl seriálu Gympl s (r)učením omezeným měl premiéru v pondělí 17. prosince 2012 na obrazovkách televize Nova. Seriál si můžete přehrát naprosto pohodlně a zdarma pomocí přehrávače v horní části stránky (v pravo). Nám nezbývá nic jiného, než vám popřát příjemnou ničím nerušenou zábavu.