//-->

StarDance 15. prosince 2012 online ke shlédnutí

Přímo zde vám přinášíme online ke shlédnutí a následně i k downloadu oblíbenou show StarDance České televize. Tento díl byl odvysílán v sobotu 15. prosince 2012. Odkazy ke stažení i ke shlédnutí naleznete vlevo od tohoto odstavce. Letošní ročník StarDance se pomalu blíží do svého finále. Máme tu posledních pár dní do Vánoc a s […]

Velkolepá taneční show se nezadržitelně blíží do svého finále a my tak konečně dostaneme tu příležitost kouknout se na nadcházející finalisty. V soutěži zbývají tři páry a to: Kateřina Baďurová a Jan Onder, Simona Švrčková a David Švehlík a do třetice Tereza Bufková a Martin Procházka. Z těchto párů musí nezadatelně jeden z kola ven. Všichni jsou sice dobří, ale jak se říká, tak vyhrát může jenom jeden. Finálový galavečer se pak odehraje 22. prosince 2012, tedy těsně před Štědrým veřerem.

A na co se vlastně můžeme v dnešním semifinále těšit? V první řadě to bude tango, které zatančí Kateřina Baďurová s Janem Onderem a David Švehlík se Simonou Švrčkovou, pak to bude také slowfox, v podání Martina Procházky s Terezou Bufkovou. To ale není zdaleka všechno. Páry také budou trénovat na melodii, kterou uslyší poprvé až v přímém přenosu. Tedy na hudbu kterou vůbec neznají a budou muset improvizovat.

A samozřejmě s latinskoamerickými tanci to tak jednoduché také nebude. Kateřina Baďurová s Janem Onderem a David Švehlík se Simonou Švrčkovou zatančí rumbu a Martin Procházka s Terezou Bufkovou předvedou jive. Určitě tak posílejte hlasy svým favoritům, protože vysněné finále je opravdu nadosah.

Přímým přenosem o titul „Král tanečního parketu“ provázejí Tereza Kostková a Marek Eben. Už tradičně bude soutěžícím párům a divákům hrát Moondance Orchestra M. Kumžáka a jeho excelentní zpěváci. Na dnešní StarDance se máte zkrátka hodně co těšit. Bude to opravdu skvělá zábava. Snad se vám budou líbit i naše linky na online přímé přenosy ke shlédnutí.