//-->

Temné kouty (2015) online ke shlédnutí

Film Temné kouty online ke shlédnutí. Přímo zde na této webové stránce už na vás čeká francouzský mysteriózní thriller od režiséra Gilles Paquet-Brenner. Bude to opravdu nevšední podívaná za hranice všedních dnů, kterou byste si neměli nechat za žádnou cenu ujít. Právě proto jí ostatně pro vás máme.

Temné kouty je možná trochu netypický, ale po všech stránkách zajímavý film. Do českých kin se dostal 18. června 2015, kdy měl svojí premiéru. Podobné snímky nikdy nebudou mít masový úspěch u diváků a přesto u filmových gurmánů a kultivovanější společnosti mohou sklízet úspěch. Příběh filmu je opravdu velmi temný a jako základ mu posloužila kniha od spisovatele Gilliana Flynna. Autorem scénáře se pak stal Gilles Paquet-Brenner.

První co je na místě rozebrat je samozřejmě příběh filmu, který vám moc rádi nastíníme na následujících řádcích. Hlavní hrdinkou je teprve malá holčička, která si ale prožila víc, než by mělo být naloženo na bedra jakkéhokoliv člověka. Tou dívkou je Libby Day, která má pouhých sedm let. Bohužel musela být svědkem brutální popravy své rodiny. Všechno se to stalo při tajemném obřadu, kdy byla její matka i sestra obětovány. Byl to obřad na uctění temných sil a Satana. Nejstrašnější na tom je, že Libby musela všemu přihlížet.

Film Temné kouty (2015) online ke shlédnutí.

Jako přímého svědka jí později využila policie, která na základě její výpovědi poslala jejího bratra Benna na doživotí do vězení. Sama Libby ale neměla vůbec jasno, v tom co viděla a co mohla dosvědčit. Byla přeci ještě malé dítě a tak hrozná událost pro ni znamenala obrovské psychické vypětí.

Libby dospěla, ale velmi dlouhou dobu hledala odvahu, než se dokázala po třiceti letech obrátit na organizaci Kill Club. To je zvláštní spolek, jehož amatérští členové se snaží přispět k objasnění nejzávažnějších kriminálních případů. I pro ní to bude dosti obtížné, protože bude muset znovu otevřít nejtemnější kapitolu svého života. Je to ale nezbytné a také jediný možný způsob jak se dopátrat k pravdě. Právě díky její odvaze ale konečně začíná na povrch vyplouvat pravda. Její svědecky totiž bylo zahalené dětskou nevědomostí a naivitou. Ve starých vzpomínkách tak najednou začíná objevovat zcela novou pravdu.

Odhalí Libby pravdu ukrytou v sobě?

To je v naprosté zkratce film Temné kouty, který vám přinášíme online ke shlédnutí na této webové stránce. Film pro vás máme v maximální možné HD kvalitě, abyste si ho opravdu užili od začátku do konce. Obraz i zvuk jsou opravdu prvotřídní a v tomto směru rozhodně nebudete zklamáni. Také samotný děj filmu podle nás bude stát za to, i když to rozhodně není snímek pro slabší nátury. Velmi pozitivně vypadá i divácké hodnocení, které najdete například na CSFD.cz. Podle všeho jsou tedy Temné kouty opravdu zajímavý a povedený film, který byste si rozhodně neměli nechat ujít. My pevně věříme, že si ho pustíte právě s námi a to naprosto pohodlně a zdarma online. Za autorský team těchto webových stránek vám přejeme příjemnou a ničím nerušenou zábavu!