//-->

SuperStar 10. finále (26. května 2013) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí předposlední finále pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar 2013. Ano je to tak! Jsme těsně před branami superfinále a máme tu tři poslední soutěžící, kteří tento večer zazpívají hned tři písničky. Tématem budou letní hity, takže se těšte na příjemné rytmy, které vás nenechají spát. Dnešní 10. finále se vysílalo v premiéře 26. […]

Letí to jako voda. No co víc říct k tomu, že tu máme předposlední díl SuperStar 2013. Jedná se o 10.finálový večer, který byl v premiéře odvysílán v neděli 26. května 2013 na televizi Nova. Z tisíců zpěváků, kteří bojovali na konkurzech tu máme tři nejlepší. A teď se ukáže kdo z nich má na to, aby postoupil do super-finále a bojovat o šanci stát se hudebním idolem naší doby.
Toto kolo SuperStar 2013 tak bude určitě hodně vypjaté a doslova našlapané těmi nejlepšími výkony.

Tématem budou ty nejlepší letní hity a jako prémiový host dorazí populární Richard Müller!

Všichni tři zbylý soutěžící vám zazpívají hned tři písně sólově. Jako další bonus pak padne také známá letní pecka a bude to společná píseň z legendárního muzikálu Pomáda – Summer nights. Na konci slavnostního večera pak jako poslední přídavek finalisté zazpívají ještě hymnu nové éry SuperStar!

No a jaké písničky si pro nás vlastně naši soutěžící připravili? Adam Kukačka zazpívá: 1.) Bruno Mars – Lazy song 2.) Joe Cocker – Summer in the city a 3) Bryan Adams – Summer of 69. Druhý zpěvák Štefan Pčelár si dá 1.) Izrael – Somewhere in the rainbow 2.) Gusttavo Lima – Balada a 3. )James Arthur – Can’t take my eyes off you.

Jediný zbývající slečna Sabina Křováková si nacvičila: 1.) Katy Perry – California girls 2.) P!nk – So what a 3.) Texas – Summer son.

To a mnohem více si můžete pustit přímo zde online v 10. finále Česko Slovenské SuperStar. Pusťte si váš oblíbený pořad pohodlně a zdarma!