//-->

Přehrát po internetu SuperStar 2013 – Velké finále!

Přehrajte si online po internetu velké finále soutěže o nejlepšího České a Slovenského zpěváka SuperStar 2013. Tady pro vás máme jak přímý přenos, tak video se záznamem finále online ke shlédnutí ve skvělé kvalitě. Finále se odehrálo na živo v Praze 2. června 2013 mezi Sabinou Křovákovou a Štefanem Pčelárem. Kromě toho v show vystoupili […]

Online ke shlédnutí nové pokračování SuperStar. Je to v pořadí už 11. finále, které má právem přízvisko Grand finále nebo také Velké finále. Dnes se totiž o titul SuperStar utká poslední duo nejlepších zpěváků, kteří prošli všemi nástrahami SuperStar 2013. A jen vy, možná trochu i za pomoci poroty ve složení Paľo Habera, Ondřej Soukup a Ewa Farna rozhodnete, kdo z nich byl skutečně ten nejlepší.

V dnešním super finále SuperStar oba soutěžící hned zazpívají 4 písničky. První jim vybrala porota, druhou si vybrali sami, třetí jim vybrala produkce pořadu a čtvrtá je best of song, který za celou dobu SuperStar zazpívali. Kromě toho se můžete těšit i na společný duel obou soutěžících, který bude na psíničku od P!nk feat. Nate Ruess – Just give me a reason.

A protože se jedná o finále, tak vystoupí také hned čtyři hvězdní hosté. Budou to Helena Vondráčková, Celeste Buckingham, porotkyně Ewa Farna, která se představí se svým novým singlem a vyřazený finalista Jaroslav Smejkal, který poprvé naživo zazpívá svůj singl Nevermind!

Ve finále Česko Slovenské SuperStar 2013 nás zkrátka čeká show, která bude rozhodně stát za to. Už teď jsem napjatý, který ze soutěžících se stane absolutním vítězem. No a není nic lepšího, než to hned zjistit a pustit si nový díl SuperStar pohodlně a zdarma online přímo na této stránce.