//-->

Vařte jako šéf! 2. díl online ke shlédnutí

Přehrajte si pohodlně a zdarma online novou kuchařskou show. Zdeněk Pohlreich se vrací na televizní obrazovku a s ním jeho zbrusu nová škola vaření. Tentokrát už nebudeme jenom svědky kritizování, ale Zdeněk vás naučí jak se skutečně má dobře vařit. Jinak tento už v pořadí 2. díl Vařte jako šéf, který vám přinášíme online ke […]

Na této webové stránce najdete novou kuchařskou show Vařte jako šéf! se Zdeňkem Pohlreichem. Přímo zde a tady pro vás máme 2. díl tohoto nového pořadu. Tato epizoda se v premiéře vysílala ve čtvrtek 30. května 2013. Druhý díl, který můžete shlédnout pohodlně a zdarma bude zaměřený na téma polévky.

Vařte jako šéf je trochu jiný pořad, než předchozí. Už to totiž není jenom pouhá reality show, kde Pohlreich haní ostatní kuchaře a provozovatele restaurací, ale je to pořad kde se naopak ujme pomyslné role učitele a všem předvede, jak se to má dělat správně. Od úplných základů tohoto řemesla jako je poznávání surovin, práci s noži a technikou, přes základní postupy jak udělat vajíčka nebo vývar, až po složitější recepty, které by se dali označit za takovou kuchařskou maturitu.

I vy se tak můžete inspirujte se praktickými radami, které pozdvihnou vaše kuchařské schopnosti. Poznejte základy kuchařského řemesla a staňte se také skvělými kuchaři a kulinářskými experty, jejichž schopnosti bude obdivovat celá rodina.

Druhý díl nového pořadu se Zdeňkem Pohlreichem najdete na přímo zde na této stránce. Můžete jej shlédnout pohodlně a zdarma online na této stránce. Vařte jako šéf! 2. díl měl premiéru ve čtvrtek 30.5. 2013 ve 21:30 na obrazovkách Prima Family.