//-->

Přehrajte si po internetu SuperStar (12. května 2013) archiv

Nové pokračování SuperStar z neděle 12. května 2013 už tu na vás čeká pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí. Velkolepá show se blíží do svého finále, už to opravdu nebude moc dlouho trvat a máme tu superfinále. A je jisté, že v něm budou i dva z pěti poslední finalistů. Ti se dnes […]

Česko Slovenský SuperStar 2013 je opravdu velkolepá show, která nemá jen tak obdoby. Určitě se už těšíte na video z dalšího finálového večera, tentokrát už v pořadí osmého, který se v premiéře vysílal v nedělí 12. května. A bude to opravdu souboj na ostří nože. Soutěžící se v super vile pilně připravovali a občas to mezi nimi i hodně zajiskřilo, protože teď už se skutečně každý vidí ve finále. Do TOP 5 nejlepších zpěváků v České a Slovenské republice se holt člověk nedostává zas tak často.

Dnešní díl nás vrátí do krásných 90. let, které byly mimořádně bohaté na povedené písničky. Každý soutěžící tak dostal za úkol, aby si vybral dva své oblíbené fláky, které pak předvede i před diváky v živém přenosu SuperStar. A koho si naši soutěžící zvolili? Tak třeba Sabina Křováková sáhla po 4 non Blondes – What’s Up a ještě Meredith Brooks – Bitch. Po trochu známějších sonzích šáhl Martin Šafařík, který si vybral Verve – Bitter Sweet Symphony a sira Eltona Johna a jeho Candle In The Wind. Hodně zajímavý výběr udělal i Adam Kukačka, který nám předvede svou interpretaci UB40 – Can’t Help Falling In Love a REM – Losing My Religion.

Nová epizoda Česko Slovenské SuperStar 2013 slibuje hodně zajímavou podívanou. A vzhledem ke kvalitě zpěváků už je jasné, že porota ve složení Ewa Farná, Palo Habera a Ondřej Soukup se asi už bude spíše nudit.

Na druhou stranu ani to není zdaleka všechno. Těšit se můžete samozřejmě i na hvězdného hosta. Volba tentokrát padla na interpreta, který má soutěžím k SuperStar opravdu hodně co říci. Bude to totiž zpěvák, skladatel a tanečním Ben Crisovao. Určitě si vzpomínáte, že ten se účastnil show právě před čtyřmi lety. Za tu dobu vydal spoustu úspěšných songů a získal si poměrně dost fanoušků. V tomto díle SuperStar tedy Ben zazpívá tři své největší singly.

Nový 8. finálový díl SuperStar 2013 bude určitě skvělým hudebním zážitkem a vy byste si ho rozhodně neměli nechat ujít. Tento díl si můžete samozřejmě pohodlně a hlavně naprosto zdarma přehrát na těchto stránkách! Přejeme vám příjemnou zábavu.