//-->

Přehrát po internetu Farmář hledá ženu z 12. díl (9.5 2013) zdarma

Přehrajte si pohodlně a hlavně zdarma nový díl pořadu Farmář hledá ženu. Dnes tu pro vás máme poslední 12. díl, ve kterém se osudy našich farmářů uzavřou. Tedy na úplně tak docela, protože to jestli si ti šťastnější dokáží své lásky udržet už bude přeci jen záležet už jenom na nich. Tento díl Farmáře se […]

Na této stránce si můžete přehrát seznamovací reality show Farmář hledá ženu – 12. díl z 9. května 2013. Dnešní epizoda se jmenuje „Malé návraty” a tak trochu už vám napovídá, o co vlastně v tomto díle půjde. Moderátorka Laďka Něrgešová totiž nechala našim soutěžícím trochu času na uvolnění, aby se mohli srovnat se svojí novou životní situací. No a teď se po čase za nimi vrací a zajímá ji, jak si naši hrdinové vedou a co je v jejich životě nového.

Tak třeba Josef si prožil opravdu divoké vztahové kolotoče. Už to vypadalo, že zůstane s Helenou. S tou se však na konci pořadu pohádal a rozešli se. Smířil se ale Pepa s tím a zůstal sám a nebo se v jeho životě událo něco nového?

Nejvíce se do toho obuli Mirek s Eva, kteří se hned po pár dnech známosti vzali. Nebylo to ale nakonec přeci jenom uspěchané rozhodnutí. Nalezne televizní štáb po pár týdnech opět milující se pár vrkající jak dvě hrdličky?

A co Zdeněk? Jeho výběr nebyl zrovna moc úspěšný, ale dovede se z toho vzpamatovat a bojovat dál?

O moc líp na tom nebyl ani Láďa, jehož příběh byl zase pěkně bouřlivý. Nejdříve se hodně pohádal se slečnou zasněženou, která mu utekla. Vzápětí si ale k sobě nastěhoval Denisua, kterou sám vyloučil hned v prvním kole. Existuje ale ještě tendle pár?

A zapomínat bychom určitě neměli ani na odvážnou farmářku Janu, která sice všechnu práci na statku zvládá, ale přeci jen jí v srdci chybí někdo, koho by mohla milovat.
Nový 12. díl seznamovací reality show Farmář hledá ženu. A protože je to poslední epizoda, tak si jí opravdu vychutnejte. Na další sérii si zase asi docela dlouho počkáme! Farmáře ze čtvrtka 9. května 2013 si už ale můžete pohodlně a hlavně zdarma vychutnat už dnes!