//-->

Film Ruth to vidí jinak (2005) online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí Český film natočen v roce 2005 režisérkou Jitkou Němcovou. Je to televizní film, který je možné zařadil do žánru drama. Film Ruth to vidí jinak vypráví příběh dvou kamarádek, které se zamilovaly jednoho muže. To ale neměli dělat, protože si tím neuvěřitelně zkomplikovaly svůj život. V hlavním rolích uvidíme Michaelu Kuklovou a […]

Přímo zde na této stránce si můžete pohodlně a hlavně zdarma přehrát film Ruth to vidí jinak. Snímek z roku 2005 jsme pro vás připravili pohodlně a hlavně zdarma online ke shlédnutí, takže stačí opravdu jedno kliknutí myši a už si přehráváte tento zajímavý film.

Ruth to vidí jinak vypráví zajímavý a lidský příběh dvou ještě čerstvých vysokoškolaček Ruth a Magdy. Jsou to dvě opravdové kamarádky, jak se patří. Žijí v Liberci a užívají si svobodu, kterou jim přineslo jejich mládí i nová doba.

Celé todle přátelství však má jednu poměrně velkou trhlinu a to je kluk jménem Adam. Do toho se obě náhle zamilovali. Oficiální Adamovou partnerkou se sice stane Ruth, v Magdě se sváří cit k Adamovi a přátelství k Ruth.

Situace se hodně komplikuje, když Adam získává lákavou práci v Rakousku. kterou prostě nemůže odmítnou. Ruth mu neřekne, že s ním čeká dítě, chce přesto aby Adam zůstal doma. Jenže ten to odmítne a odjede.

Ruth neví co bude s dítětem sama dělat. Po nějaké době sama Ruth přemluví svojí kamarádku Magdu, aby se vydala za Adamem a přemluvila ho k návratu. Jenže Magda celé situace zneužije ve svůj prospěch a místo toho Adama svede.

Život jde dál. Ale vznikají tak mnohe křivdy, které zůstanou nedořešeny dlouhých 15. let. Teprve až na narozeninách Magdiny dcery Bohunka se pomalu začne celý případ uzavírat. Ve stejnou dobu se ostatně i Magda, vrací do rodného Liberce. Dávná historie se tak po letech uzavře.

To a mnohem více v zajímavém filmu Ruth to vidí jinak, který vám na této stránce nabízíme pohodlně a zdarma online ke shlédnutí.