//-->

Škoda lásky 2. díl (2015) – online ke shlédnutí

Film Škoda lásky 2. díl z druhé řady je už tady pro vás připraven online ke shlédnutí. Tato epizoda měla svojí premiéru v neděli 8. Března 2015 a přinese hned tři zajímavé lidské příběhy plné lásky. Dnešní povídky se jmenují: Miška je kouzelná, Divná Bára a Host u tabule. Pojďme do toho.

Povídkový cyklus České televize Škoda lásky je tady se svou novou premiérovou řadou v roce 2015. Čekají nás opět příběhy o lásce, kterou jsou vždy podobné, ale nikdy úplně stejné. I tentokrát se na nich vyřádili nejlepší čeští autoři, režiséři a herci. Autorkou povídky Miška je kouzelná je Irena Obermannová, Božena Němcová a povídkou Divá Bára a Miloš Urban a jeho Host u tabule. Všechny tyto příběhy jsou součástí druhého premiérového dílu seriálu Škoda lásky vysílaná v neděli 8. Března 2015. Pojďme se podívat na jednotlivé povídky.

První povídka o kouzelná Miška nám ukáže, jak složité může být někdy soužití dvou generací. Je to vlastně klasický generační spor, který ale graduje, protože v centru je jeden muž. Soupeřit spolu budou mladá nastávající manželka a dcera z předchozího manželství. Oběma dvěma de o pozornost svého manžela – otce. Neváhají přitom použít i velmi tvrdých metod. A jak se v praxi ukáže, tak jenom ty mohou slavit úspěch. Která u žen se nakonec stane vítězem a nebo v tomto případě není možné hovořit o vítězství, ale jenom o porážkách.

Povídkový cyklus Škoda lásky a jeho 2. díl z 2. řady.

Druhá povídka Divná Bára je inspirovaná jedním z nejznámějších příběhů od Boženy Němcové. I když tedy samozřejmě v moderním pojetím. Koloběh lidských vztahů ale zůstává neměnný. Hlavní hrdinkou je žena, která chce zachránit svojí kamarádku. Ta plánuje svatbu s mužem, který ale pro ní rozhodně nebude zárukou cesty do ráje. Nastávající nevěsta si zatím neuvědomuje jeho chyba, ale až jednou odloží růžové brýle, tak sama jistě pozná, že se ocitla v sebedestrukčním kolotoči. Naše věrná kamarádka jí ale chce pomoci, i kdyby se u toho měla sama obětovat. Ocení její zatím stále ještě přítelkyně toto čiré přátelství.

Poslední třetí příběh bude také velmi poetický. I když je smutný, tak má i svou humornou stránku. Postarší muž nedávno ovdověl. Jeho žena pro něj byla vším, takže se teď cítí úplně sám. Na druhou stranu ještě nepatří do starého železa, takže i nyní ve svém věku mívá poměrně hříšné myšlenky. Ty ho klidně provázejí i při údržbě hrobu jeho nebožky. Jeho představivost mu začíná přerůstat přes hlavu. Blíží se období Vánoc a náš vdovec netuší, že je to i čas, kdy by se i jemu mohlo přeci jenom něco splnit.

Láska může mít mnoho podob.

Povídkový film Škoda lásky 2. díl z druhé řady natočené v roce 2015 jsme pro vás připravili online ke shlédnutí na této webové stránce. Příběhy se konkrétně vysílali na ČT 1 v neděli 8. Března 2015. Čeká na vás video ve skvělé kvalitě, které si budete moci pustit opravdu jednoduše na pouhých pár kliknutí myši. To je opravdu jedinečná šance, kterou se vyplatí využít? Nemyslíte si to také? My pevně věříme že ano a právě tomuto filmu v napjatém nedělním večeru dáte šanci. Jak už jsme zmínili, tak tentokrát na vás čekají hned tři povídky a to: Miška je kouzelná, Divná Bára a Host u tabule. Víc už k tomu nemáme moc co dodat. Prostě si je pusťte a dobře se bavte!