//-->

Ordinace v růžové zahradě 398. díl online ke shlédnutí

Přehrát online pokračování seriálu Ordinace tv Nova. Dnes tu pro vás máme 398. díl Ordinace v růžové zahradě s názvem „Nejdřív rocker, potom hoper”. Tento díl měl premiéru na obrazovkách televize Nova dne 14. března 2013. A co se v tomto díle stane? Tak třeba Lucie má dost toho jak se Darek zajímá o její […]

Online ke shlédnutí nový 398. díl seriálu Ordinace v růžové zahradě. Tady pro vás máme online video záznam seriálu Ordinace v růžové zahradě. V našem online archivu pak samozřejmě naleznete i starší díly tohoto skvělého českého seriálu.

V dnešním díle nás čeká jedno velké drama. Lucie totiž zjistí, že Lea navedla Gitu, aby simulovala nemoc. A pohár její trpělivosti tím přetekl a na dobro zakáže Lee, aby se s Gitou stýkala. Lea je z toho samozřejmě úplně nepříčetná a dokonce sama začne uvažovat o vraždě.

Drama se odehraje v rodině Suchých. Davidova náklonost k barmance totiž vyústí v to, že : Zdena našla v jeho kapse kondomy. David má tedy horkou chvilku a hodně těžké vysvětlování této ošemetné situace.

Darek Vágner přijímá v nemocnici manželku hejtmana Švarce. Už jenom tento fakt nevěstí nic dobrého. Bohužel se celá situace hodně komplikuje i tím, že Darek zjistí, že má vážnou zdravotní komplikaci, kvůli které je operace kterou potřebuje hodně riziková. Kdyby se něco nepovedlo, tak bratři Švarcové nemocnici nepochybně zničí.

Pokračuje i trochu netradiční přátelství Mázla s popovou superstar Karou. Ta za ním přijde, aby ho znovu požádala o pomoc. Potřebuje pomocí testu otcovství zjistit kdo je vlastně otcem jejího ještě nenarozeného potomka. Zajímá vás, kdo to bude? To už zjistíte v novém 398. díle Ordinace v růžové zahradě, který tu pro vás máme online ke shlédnutí.