//-->

Ceny Anděl 2012 online ke shlédnutí

Online přímý přenos udílení 22. výročních hudebních cen Akademie populární hudby – Anděl. přímo zde na této stránce si můžete pohodlně a zdarma pustit předávání Andělů. Po skončení show, tu samozřejmě najdete video záznam, který zde na vás bude čekat pohodlně online ke shlédnutí kdykoliv jen budete chtít. Hvězdnou show uvádí Leoš Mareš a vystoupí […]

Ke shlédnutí udílení 22. výročních hudebních cen Akademie populární hudby. To se odehraje v sobotu 16. března v Areálu Výstaviště v Průmyslovém paláci. I vy tak můžete být svědky velké show, kde se nám ukážou ty nejlepší hudební počiny, kterými jsme byly na české hudební scéně v roce 2012 svědky.

Ceny Anděl budou předány celkem v sedmi kategoriích. Dále se také rozdají doplňkové ceny „Deska roku” za nejprodávanější album loňského roku a samozřejmě bude přidán další zpěvák do „dvorany slávy”, kam se zaslouží být uvedeni všichni ti nesmrtelní umělci.

Udílení Andělů je samozřejmě vždycky taky velkou show. Proto letošní ročník bude moderovat hravý bavič Leoš Mareš. A nebude chybět ani spousta skvělých hostů se svými hudebními vystoupeními. A to jak známé celebrity tak právě i skupiny, které byly v uplynulém roce nejvíce vidět. Budou tedy nepříklad: L. Bílá, A. Langerová, V. Dyk, Debbie + Lipo, B. Carloff, skupiny Kryštof, Charlie Straight, A Banquet, Zrní a další.

Letos nás čeká ale i jedna velká novinka. Budou se totiž udělovat i tzv. žánrových cen přímo v tomto přenosu formou cca 30 předtočených klipů.

Nový Anděl zkrátka slibuje úžasnou až dechberoucí show, kterou byste si rozhodně neměli nechat za žádnou cenu ujít. Přejeme vám příjemnou zábavu!