//-->

Ke shlédnutí SuperStar 17. března 2013

Přehrát online 6. díl SuperStar ze 17. března 2013. Zpěvácká soutěž Česko Slovenská SuperStar pokročila do další fáze a vy můžete být přímo u toho. Castingová a semifinálová kola v divadle jsou ta tam. Dnes se poprvé podíváme na živý přenos. Šanci dostalo jenom šestnáct nejlepších soutěžících. Porota už tu odteď bude víceméně jenom na […]

Přímo zde si můžete pohodlně a zdarma pustit nový díl oblíbené show hledající nejlepšího zpěváka nebo samozřejmě také zpěvačku v České nebo Slovenské republice. Určitě nebudete litovat a čeká vás dechberoucí podívaná. Přes náročná kola v divadle se dostali jenom skutečně ti nejlepší zpěváci, kteří mají světu hodně co říci.

Přímo zde si můžete nové pokračování SuperStar ze 17.3. 2013 přehrát naprosto pohodlně a zdarma. Případně můžete zabrousit i do našeho online archivu, kde vás čekají i starší díly pořadu. Nyní ale začínají živá vystoupení. Vyřazovat se bude ze začátku po dvou soutěžících v každém kole, takže to bude hodně napínavé.

Celkem poustoupilo 16. těch nejlepších. Soutěž uvádí Zorka Kepková a Roman Juraško. V roli porotců se opět představí nám už důvěrně známý Paľo Habera, Ondřej Soukup a Ewa Farna. Nutno ale dodat, že nyní bude jejich role spíše poradní, protože hlavní slovo budou míst samozřejmě už diváci svým hlasováním.

Jinak pro tento ročník SuperStar bylo postaveno zcela nové a luxusní podium. To je podvíceno stovkami metrů led kabelů, jsou do něj zakomponovány různé obrazovky a světla. Takže se opravdu můžeme těšit na velkolepou show, ze které bude až zrak přecházet. A vy si tu můžete pohodlně a zdarma tento první živý díl SuperStar přehrát online. Jinak pro vás samozřejmě chystáme i další díly SuperStar online ke shlédnutí.