//-->

Přehrát online Nevinné lži (4/8) – Hvězdička

Online ke shlédnutí seriál Nevinné lži 4. díl od České televize. Přehrajte si nové pokračování původního ryze Českého seriálu Nevinné lži, dnešní díl se jmenuje Hvězdička, a byl vysílaný na obrazovkách ČT v neděli v 17. března 2013. Dnešní lež se z úplně malé pohádky o hvězdičce vyvine v lež o celebritě, která začne ničit […]

Na této stránce naleznete video s novým 4 dílem Nevinných lží, což je originální filmový projekt České televize. Jedná se vlastně o osm samostatných filmů se skvělými českými herci, které spojuje jedno společné téma a to lži. Dnešní příběh bude o novináři ve středních letech, kterého nějak přestala naplňovat jeho práce. Vadí mu stereotyp, bídné finanční hodnocení i to, že ho nikdo nezná.
Jedno dne se proto rozhodne vzít život do svých rukou. V tramvaji ho totiž napadne spásná myšlenka, že by se mohl vydávat za mladou sedmnáctiletou slečnu a psát její intimní deník. Po nocích tak začne svůj plán realizovat. A světe div se, intimní blog mladé záletnické slečny si nachází čím dál tím více fanoušků po celé zemi.

Tím jak roste obliby virtuální hvězdičky roste i chuť onoho novináře. Je příjemné být zase jednou známý a obdivovaný i když to vlastně nejste vy. O mladou rebelku se začínají zajímat dívčí časopisy, média, zvou jí na koncerty a dokonce podle jejich deníků po čase vzniknou i knihy, které se mezi mladými hodně dobře prodávají.

Jenže tuto lež není možné udržet do nekonečna. Média a lidé jsou čím dál dotěrnější a chtějí znát skutečnou identitu autorky. Novinář už se nemůže dlouho skrývat a tak svojí lest povýší na ještě větší úroveň, když si najde herečku jednu normální mladou slečnu z davu, aby jeho celebritu hrála. Bohužel mladé slečně se život na úrovni zalíbí a začne se tak svému stvořiteli vymykat z kontroly.