//-->

Přehrát Policajti z centra 8. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí Policajti z centra 8. díl. Přehrajte si nový díl Policajtů z centra (8) s názve „Agent”. Přímo zde na této stránce pro vás máme nejnovější epizodu vašeho oblíbeného seriálu, která byla odvysílána ve čtvrtek 28. března 2013. Jak už praví moto seriálu „Zločin si vás najde kdekoliv”, ale dokáže i policie tyto […]

Přehrát nový 8. díl Policajtů z centra (Agent). Přímo zde si můžete přehrát další díl vašeho oblíbeného seriálu, se kterým přišla České televize a to naprosto pohodlně. Máme tu pro vás rozsáhlý online archiv se spoustou dílů, takže si můžete vybrat i starší epizody tohoto skvělého seriálu. Co vás ale dneska vlastně čeká?

Vlčkovi neúnavně pronásleduje Hanáka. Tentokrát si s ním dá rande vuez na opravdu neobvyklém místě a to v bordelu. Tentokrát se Hanák asi tak nesoustředí na to zůstat ve střehu a tak ho Vlček konečně zatýká. Dokonce se při zatýkání mu hned podaří z něj dostat pár důležitých informací. Třebaže Franta pracoval pro mafii, za což bral tučné honoráře. Tadle otázka tu vysela už od začátku, ale Vlček jí nechtěl v žádném případě věřit.

Co je ale o to horší je, že Hanák nakonec Vlčkovi stejně uteče. V klubu má totiž podplacenou ochranu, takže stačí aby ho Vlček nechal chvíli bez dozoru, což musí udělat a už je na svobodě. Vlček má přitom stále za zadkem agenty BIS, kteří monitorují jeho počínání.

Hanák ani zkorumpovaný Vlčkům kamarád a policista je samozřejmě vůbec nezajímají. Ti chtějí jenom vědět, co se detektivovi podařilo zjistit v kauze uprchlého podnikatele Švece. A samozřejmě ho hlídají, aby nezačal nějaké svoje vlastní vyšetřování.

Jenže tito Vlčkovi bodyguardi, brzy dostanou od svého šéfa zcela jiný úkol. Vlček sice žádné důkazy nemá, ale je jisté, že nepřestane ve svém pátrání dokud je nezíská. Je tak na místě se rychle a nezištně zbavit nepohodlného detektiva.

Podaří se ale Vlčkovi přeci jenom zachránit a s případem Hanáka i Švece nějak pohnout? To už se dozvíte v novém 8. díle Policajtů z centra (agent), který vám tu přinášíme pohodlně a zdarma online ke shlédnutí.