//-->

Farmář hledá ženu 3. série 2013 online ke shlédnutí

Přehrát online poslední díl zábavné seznamovací soutěže Farmář hledá ženu – 3. série z roku 2013. Přímo zde na této stránce si můžete pohodlně a zdarma přehrát nejnovější epizodu seznamovací reality show, kde se opuštění, ale hodní a pracovití farmáři snaží najít lásku na celý život. Celým pořadem, který je vlastně takovou seznamovací soutěží opět […]

Farmář hledá ženu je naprosto unikátní pořad, se kterým na české obrazovky přišla v roce 2010 televize Prima Family. Je to vlastně něco mezi reality show, zábavným pořadem, seznamovacím pořadem a soutěží. Je to tedy takový nevážný mix, ve kterém ale jde o hodně vážné věci.

Pořad Farmář hledá ženu je přeci jenom pořád seznamovacím pořadem, kde se vybraní farmáři snaží najít své životní lásky. Ono žít na vesnici nebo dokonce o samotě je sice romantické, ale výběr partnerek je tím logicky omezen. Navíc se farmáři můžou jen hodně těžko vzdálit na delší dobu od svých farem, na kterých často chovají zvířata, které potřebují neustálou péči.

Tady mají šanci farmáři poznat obrovská kvanta žen a z nich si vybrat ty pravé, které se hodí k tomu, by s nimi žili na vesnici a v souladu s přírodou. Samozřejmě z pohledu přihlášených dam je to velká romantika. Mnohé ale po tom, co zjistí, co doopravdy obnáší práce na poli sami odpadnou. Ale tak už to prostě v životě chodí. Šanci najít svojí lásku mají všichni a navíc spoustu úkolu, nastražených situací a tak dále umožní všem zúčastněným, aby se opravdu dobře poznali.

Poslední právě odvysílaný díl Farmář hledá ženu 3. série (2013) si tam můžete u nás pustit naprosto pohodlně a zdarma online kdykoliv jenom budete mít chuť! Samozřejmě tu pro vás máme i archiv se všemi ostatními staršími díly Farmář hledá ženu.