//-->

Policie Modrava 2. díl (1. Březen 2015) přehrát online

Policie Modrava 2. díl přehrát přes internet. Další pokračování zbrusu nového seriálu TV Nova už tady na vás čeká. Přímo zde jsme pro vás nahráli pohodlně a zdarma tento skvělý seriál. Pojďte využít šance a pustit si ho s námi. Video je ve výborné kvalitě a přehrávání je u nás jednoduché.

Seriál Policie Modrava je tady už s druhou epizodou. Dočkali jsme se velkolepého startu opravdu dlouho očekávaného seriálu. A stálo to za to, protože tady máme kriminálku ze současnosti se sympatickými postavami a zasazenou do atraktivního prostředí Šumavy. Tady si opravdu není moc co víc přát. Dnešní epizoda se poprvé v televizi vysílala 1. 3. 2015 v hlavním vysílacím čase a jmenuje se „Ranč”. Ačkoliv je název opravdu stručný a jednoduchý, tak nám moc neprozrazuje o tom, jak spletitý příběh se na nás tentokrát chystá.

Hlavním hrdinou dnešního příběhu bude Jakub Dymek. Je to majitel menšího rodinného ranče. Na rodinných pozemcích dře od rána do večera. Je to trvrdá práce, která není pro každého. Nakonec se ale vyplácí. Majitel statku na šumavském Vogelsangu má totiž pár skvělých dostihových koní. Mají vítězné ostruhy z pár závodů a další vítězství je nepochybně ještě čekají. Nebo si to aspoň Dymek myslí do doby, než zjistí, že jeden z jeho nejcennějších koní byl otráven.

Policie Modrava 2. díl - zdarma k přehrání přes internet.

Všechno to samozřejmě hned oznámí na policii a kriminalisté přímo pod vedením nové šéfky Jany Vinické se pouštějí do pátrání. A nebudou to mít opravdu jednoduché, protože těch stop je jenom poskrovnu. Na druhou stranu to není první čin pachatele. Nedávno totiž Dymkovi podobným způsobem uhynuli ovce. Jako neústupný statkář si Dymek také nadělal spoustu nepřátel. Nemají ho rádi sousedé, žokejové a dokonce má i nějaké ty dluhy. Spory má dokonce i s lesními dělníky, kteří při těžení dřeva ničí jeho cesty. Kdo z nich ale může stát za něčím takovým? Nebo je nakonec pravda úplně jiná?

Vyšetřování se ujímá samotná nová šéfka Modravských policistů Jana Vinická. Při odhalování zákulisí postupuje s maximální důkladností, což obnáší především dlouhou a náročnou práci v terénu. Jenže ani té se prostě dobrý policista nevyhne. Vinická přijde s překvapivou domněnkou. Myslí si totiž, že ačkoliv měl Dymek obrovskou spoustu nepřátel, tak za tímto činem z nich nikdo nestojí. Dost možná to totiž udělat sám, kvůli svým dluhům. Byl by to tedy obyčejný pojistný podvod, i když hodně drastický. Svou roli by v něm mohla hrát i zástupkyně exekutora Eva Prchalová. Byla to právě ona, kdo se ze zoufalého Dymka snažila všemožnými způsoby vymoci co nejvíce peněz.

Kdo otrávil dostihového koně na statku Jakuba Dymka?

To je ve jenom ve zkratce příběh zbrusu nového pokračování seriálu Policie Modrava 2. díl, který měl svojí televizní premiéru v neděli 1. Března 2015. Určitě zaujal i vás. Hned jeden z prvních případů nás vezme do terénu a ukáže nám, že i na tak krásném místě jako je Šumava se dějí promyšlené zločiny poháněné těmi nejnižšími lidskými pudy. Tak už to ale bohužel chodí a nedá se s tím vůbec nic dělat. Každopádně právě tuto epizodu jsme pro vás nahráli přímo při jejím prvním odvysílání na televizi Nova a nyní vám jí nabízíme pohodlně a zdarma ke shlédnutí na této webové stránce. Tady opravdu není moc co řešit. Prostě si to pusťte s námi a dobře se bavte!