//-->

Policie Modrava 1. díl – online ke shlédnutí

Nový seriál Policie Modrava 1. díl už tady na vás čeká online ke shlédnutí. Pojďte si i vy pustit úvodní díl do napínavého kriminálního seriálu ze současnosti od televize Nova. Připravili jsme ho pro vás přímo zde ke shlédnutí. Epizoda se jmenuje „Za lepších okolností” a nabídne vám zajímavou podívanou.

Po dlouhé době tady máme úplně nový krimi seriál. Natáčel se opravdu dlouho a byli kolem něj mnohé těžkosti, nakonec jsme se ale skutečně dočkali. Čeká nás detektivka zasazená do nádherné krajiny Šumavy a to přímo do její centra v malebném městečku Modrava. Na první pohled to vypadá jako klidné místo, kde se akorát sem tam ztratí neopatrnému cyklistovi jízdní kolo, jenže první dojem mate. I tady se stávají ty nejzávažnější zločiny poháněné těmi nejhoršími lidskými emocemi a chtíči. Zkušený team místních policistů je tady od toho, aby je vyšetřil.

Policie Modrava je moderní seriál zasazený do současnosti. Najdeme v něm dost akce, ale stejně tak poctivé detektivní pátrání. Velmi sympatický je i výběr heců. Až na výjimky se totiž dočkáme nových a neokoukaných tváří, které seriálu dávají jeho jedinečnou atmosféru. Jak už to u moderních seriálů bývá, tak velmi důležitou roli, hrají nejenom kriminální případy, jenž budou naši policisté vyšetřovat, ale i jejich vlastní osobní životy. Ty se totiž s prací každodenně prolínají.

Úvodní film k seriálu Policie Modrava.

Na této stránce jsme si pro vás připravili první díl seriálu Policie Modrava. Ten je poměrně specifický a to především v tom, že byl natočený už v roce 2011 a jedná se o celovečerní film. Tak to ostatně občas u některých seriálů bývá, aby se lépe představili herci, prostředí i rámcový příběh. Režisérem filmu se stal Jaroslav Soukup, který později natočil i první ch osm dílů seriálu. Pak nastala dlouhá pauza, při které se hledali peníze na další díly, které se nakonec našli. To jenom na vysvětlení, proč je mezi filmem, seriálem a jejich televizní premiérou tak velká mezera.

První epizoda se jmenuje „Za lepších okolností” a seznámí nás se všemi policisty z šumavské Modravy. Do městečka přichází nová šéfka Jana Vinická. Nikdo neví, proč se hrne zrovna sem na okraj světě, ale o jejich motivacích se jistě dozvíme něco později. Každopádně její přijmutí bude velmi vlažné. Zdejší policejní team je složený ze samých mužů. Někteří zde slouží i dlouhé roky a tak velmi těžce nesou, že by jim měla velet právě žena. Jana si tak bude muset svojí pozici zde tvrdě vybojovat a odpracovat. Naštěstí patří mezi ty, kteří na to mají.

Dnešní případ začne poměrně banálně. Na šumavské samotě se oběsil zdejší rodák starý Cerman. Byl to zahořklý člověk se kterým už nebyla kloudná řeč, tak to nikoho ani nepřekvapilo. Pitva je zde provedena spíše ze zvyku. Jak se ale ukáže, tak je dobře, že existují tyto postupy. Odhalí se totiž, že Ceman byl zavražděn. Ve stejnou dobu navíc někdo zneužil jeho mentálně zaostalou ženu. Nabízí se, že tyto dva případy spolu mohou souviset. A to je právě linka, po které chtějí naši policisté jít. Doberou se ale zdárného konce?

Jaké kriminální příběhy nás na Šumavě asi čekají?

Tak to je ve zkratce seriál Policie Modrava 1. díl. Snad jsme vás právě tímto pilotním filmem zaujali. Sluší se ještě zmínit, že v televizi měl svojí premiéru v sobotu 28. února 2015. Díky nám si ale tuto epizodu můžete pustit online kdykoliv jenom budete chtít. Konečně se tak přesvědčíte, že zločin není doménou jenom velkých měst, ale může se odehrávat kdekoliv.