//-->

Kriminálka Anděl 1. díl online ke shlédnutí

Jeden z nejlepších českých kriminálních seriálů se po delší odmlce opět vrací na naše obrazovky. Je jím skvělá kriminálka Anděl, kterou vám přímo zde přinášíme online ke shlédnutí. Jedná se o první díl s názvem „Záchvěv lidskosti“. A začneme hned z ostra a to čtyřnásobnou vraždou na okraji Prahy. Z krvelačného běsnění uniklo jenom jedno […]

Oblíbený český seriál se opět vrací na televizní obrazovky. Je jím detektivní série kriminálka Anděl, kterou natáčí od roku 2008 televize Nova. Dneska je tedy pro nás nachystán online ke shlédnutí první díl první série. Jmenuje se Záchvěv lidskosti a premiéru měl 1. září 2008. Režisérem se stal jako ostatně u většiny dílů první série Róbert Šveda.

Hlavní role si zachráli skutečně zkušení a charizmatičtí herci. Hlavního šéfa krmininalistů Ivana Tomečeka například Martin Stropnický. Kapitána Tomáše Benkovského pak David Švehlík a kapitána Olivera Hajna zase Marek Taclík. Dalšího policistu Rudolfa Uhlíře si pak střihl Michal Novotný a psycholožku útvaru Janu Chládkovou zase Helena Dvořáková. Zkrátka opravdu dobří čeští herci i když možná nepatří zrovna k těm neznámějším.

A hned na začátku čeká na naše kriminalisty z Anděla opravdu složitý a brutální případ. Půjde totiž o opravdu zákeřné a profesionální vraždy. Všechno se to odehraje ve velkoskladu květinářské firmy. Dva neznámý a dobře maskovaní útočníci zaútočí na majitele květinářské firmy, jeho syna se ženou a účetní. Celá akce je rychlá a brutálně profesionální. Po všem zůstanou jenom čtyři mrtví. Pachatelé pak zmizí rychle a bezestop stejně jako se zde objevili.

Velkou záhadou však zůstává, že z místa činu zmizí také nemluvně, dítě majitele firmy. To se později najde u vrátnice nemocnice v Motole. Vyšetřování takového případu opravdu není jednoduché a detektivové obzláště nemohou přijít na důvod proč jinak brutální vrazi unesli a posléze stejně nechali na živu ono malé dítě. První stopy tak vedou k bratrovi zastřeleného majitele firmy. Ten je velmi zadlužený a peníze po bratrovi by se mu určitě hodily. Dokonce se zjistí, že muž na činu místě skutečně byl. Další vyšetřování už ale vede detektivy trochu jinám.

Tento díl Kriminálky Anděl byl v repríze, kterou vám zde nabízíme online ke shlédnutí, uveden v pondělí 6. ledna 2012. Přejeme vám příjemnou zábavu při sledování Kriminálky Anděl.