//-->

Přehrát po internetu Ordinace v růžové zahradě 421. díl (archiv)

Přehrajte si po internetu nejnovější 421. díl Ordinace v růžové zahradě z úterý 4. června 2013. Další díl Ordinace v růžové zahradě 2 má poetický název „Střevíček pro princeznu”. Ota a Kateřina dávají sbohem Kamenici, proto uspořádají večírek na rozloučenou. Jejich párty na rozloučenou však nepříjemně naruší velmi tragická nehoda. Hynek se snaží zachránit situaci […]

Nový 421. díl Ordinace v růžové zahradě pohodlně a zdarma online ke shlédnutí. Pusťte si po internetu váš oblíbený seriál, určitě nebudete litovat a naopak se budete velmi dobře bavit. Aktuální epizoda Ordinace z úterý 4. června je tu pro vás nachystána pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí.

Zařizovat si nové bydlení, to je vždy adrenalin, který se sebou nese příjemné i nepříjemné věci. Na jeho konci však vždycky stojí velká úleva, že se nové bydlení podařilo zdárně zařídit. Adrenalin zařizování nového bydlení teď budou prožívat David Suchý s Renatou.

Medicína je velmi náročné povolání, kde se chyby nemusí vymstít. Chyby však tu a tam přicházejí. Jedna taková chyba se přihodí i v našem novém díle. Lékař David Suchý špatně diagnostikuje jednu pacientku, čehož si všimne Zdena, která mu vyčte, že poslední dobou své povolání zanedbává.

Ota a Kateřina se loučí s městečkem Kamenice. Rozhodnu se proto že zorganizují párty na rozloučenou. Večírek však nedopadne dobře, neboť se během párty dozvídají velmi tragickou zprávu. Otova dcera Míšu se připletla do vážné nehody.

Hynek Páleník se velmi snaží, aby umořil svůj dluh u své matky Běly. Pokouší se usilovně vydělat peníze, aby byl celý dluh vyrovnán. V přehnané snaze chce dokonce přijmout zajímavý kšeft u podvodníka Jirků. Živá vzpomínka na podvodníčka pana Jirků přiměje Bělu k rafinovanému plánu, jak vyzrát nad zločincem Králem.