//-->

Gympl s (r)učením omezeným 59. díl online ke shlédnutí

Online ke shlédnutí 59. díl Gymplu s (r)učením omezeným. Přehrajte si online padesátý devátý díl seriálu z gymnazijního prostředí, který má název Volný pád, a vysílal se ve středu 5. června 2013. Název tohoto dílu není náhodný, neboť volný pád ze střechy zažije Dany, který šel spravovat signál satelitu na střechu své chalupy a spadne […]

Online ke shlédnutí Gympl s (r)učením omezeným 59. díl. Pusťte si pohodlně a zdarma po internetu nejnovější epizodu oblíbeného českého seriálu Gympl. Ten pro vás pravidelně každé pondělí a středu připravuje televize Nova. Dnes tu pro vás máme epizodu „Volný pád”, která se vysílala v premiéře ve středu 5. června 2013. A na co se můžete těšit? To vám prozradíme v tomto obsahu…

Na Danyho chalupě se koná velká příprava na maturity. Všichni se o sto šest učí kromě Danyho, který je nad věcí, neboť všem říká, že dopředu zná výsledky maturity. Spolužákům Danyho je však divné, že Dany zná všechny odpovědi, ten však hraje haura a tvrdí, že za peníze jde v tomto světě naprosto všechno.

Ctirad se musí zodpovídat na policii, neboť se u něj v kapse našla droga. Má však velké štěstí, protože v jeho kapse bylo pouze malé množství. Hrozí mu jenom malá pokuta u přestupkové komise. Ctirad přesto nemůže přijít na kloub, od koho dostala policie tip, protože policisté dostali na něj udání. Ctirad neví, kdo za tím vším vězí. Od kolegů ze školy však dostane plnou podporu. Otevřeně se však po škole šušká, že prsty za vším má zřejmě Eva.

Matula je sklíčený, neboť si myslí, že Eliška je do někoho zamilovaná. I když je zdravý, chce si ještě doma na chvíli odpočinout. Ve škole všichni očekávají Matulův návrat, proto pro jistotu za ním posílají Adama. Když je u něj Adam na návštěvě, vyzvání mu telefon, který nakonec vezme. Je to Eliška, která zoufale potřebuje Matulovu pomoc. Hovor je však přerušen, aniž se Matula něco kloudného dozví. Opět je sklíčený, neboť neví, co má konkrétně udělat.

A jak to všechno dopadne? To už vám neprozradíme, na to si prostě budete muset 59. díl Gymplu s (r)učením omezeným prostě pustit. Třeba právě u nás a to pohodlně a zdarma online. Přejeme vám příjemnou zábavu.