//-->

Přehrát online Ordinace v růžové zahradě 422. díl (zdarma)

Přehrajte si pohodlně a hlavně naprosto zdarma online nejnovější 422. díl Ordinace v růžové zahradě. Tuto epizodu, která nese zajímavý název „Museum našeho manželství” tady pro vás máme pohodlně a naprosto zdarma online ke shlédnutí. Tak neváhejte a tento seriál si určitě pusťte. A co se bude dít? Zdena chce Suchého definitivně odstěhovat z jejich […]

Ordinace v růžové zahradě (422) je tu už pro vás nachystaná pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí. Tak neváhejte a tuto epizodu si přehrajte dokud je to jenom možné. Díl nese zajímavý podtitul a to: „Museum našeho manželství ” a byl ve své premiéře vysílán ve čtvrtek 6. června 2013. A na co se můžete těšit? Dnešní ordinace přinese pokračování mnoho zajímavých příběhů.

Tak především Ota s Kateřinou museli zůstat kvůli nehodě Otovi dcery v Kamenici. Smělé plány už asi mohou rovnou zahodit. Míšu Kovářovou čeká těžká operace. Ta se nevyvíjí moc dobře a tak musí být Míša převezena až do Prahy. Navíc se za svou dcerou nemůže Ota ani podívat. Jeho reakce se dá čekat a to totální zoufalost. Dokonce kvůli tomu začne obviňovat i Kateřinu.

Operace Míši Kovářové má aspoň jeden pozitivní aspekt a to, že sbližuje Zdenu se Suchým, který musí chtě nechtě začít spolupracovat. Jenže klid je to jen krátkodobý. Protože příčina jejich sváru tu pořád je – Renata. Ta se opět objeví v nejméně vhodnou chvíli a Zdena toho už má opravdu dost. Chce definitivně ukončit tuto eskapádu a to tak, že Davida konečně vystěhuje z jejich bytu.

Dobře na tom není ani Jáchym. Přijel za ním sice jeho otec, aby se o něj staral, bohužel jeho péče je spíše kontraproduktivní. Dělá totiž tak bizardní bezpečností opatření, až se jimi Jáchym cítí dotčen a ponížen. Otec jde dokonce i za Tien, od které se dozví, že na jejím životě zanechal krátký vztah s Jáchymem také pořádný šrám. Tien totiž stále nežije se svojí rodinou a mimo svůj domov.

To ale není zdaleka všechno zajímavé, co se bude v dnešním 422. díle Ordinace v růžové zahradě dít. Pokud i vy jste tedy měli tu smůlu a tuto epizodu propásli, tak určitě neváhejte to celé napravit, a nejnovější díl Ordinace si pusťte pohodlně a zdarma online přímo na té této stránce.