//-->

Film Doktor pro zvláštní případy (2010) online ke shlédnutí

Přehrajte si pohodlně a jednoduše českou televizní komedii Doktor pro zvláštní případy. Na této stránce naleznete online ke shlédnutí snímek Doktor pro zvláštní případy, který se vysílal v neděli 9. června 2013 na obrazovkách České televize. Je to zábavná komedii o jednom středoškolském profesorovi, který ztratí práci a další najde ve zcela jiném ústavu – […]

Online ke shlédnutí české komedie Doktor pro zvláštní případy. Tady vám přinášíme ke shlédnutí poměrně hodně zajímavou českou komedii, která sice neprošla kiny a nezasloužila si masovou pozornost, přesto se jedná o hodně zábavný film, který stojí za vaší pozornost.

Doktor pro zvláštní případy je opravdu komorní komedie se skvělým hereckým obsazením v čele s Václavem Vydrou, který ztvárnil hlavní roli konzervativního středoškolského učitele a živelnou Ivou Pazderkovou, která ho namočila do mnohých malérů.

Ale nepředbíhejme a pojďme se vrátit k příběhu filmu hezky pěkně od začátku. Celý děj se točí kolem ovdovělého středoškolského profesora Alexandra Hronka, který po dlouhých letech strávených za školní katedrou ztratí svou práci, která mu byla vším. Nemůže pak najít jinou práci, než objeví místo ve věznici v roli vychovatele.

Nastupuje tak na místo, kde kázeň, morálka a hierarchie hrají přeci jenom o dost tvrdší roli, než ve škole. Prostředím, které je plné zločinů a drsného zacházení. Spisovný jazyk a uhlazené vystupování profesora Hrona tak ve vězení působí jako by sem spadnul mimozemšťan a nerozumí mu nejenom vězni, ale občas i bachaři, což sebou ale na druhou stranu přináší celou řadu vtipných situací. Ale kdo ví, třeba se i profesorovi Hronovi povede leccos v poměrech ve věznici napravit.

Film Doktor pro zvláštní případy z roku 2010 rozhodně stojí za shlédnutí a vy byste si ho v žádném případě neměli nechat ujít. Navíc když ho najdete jednoduše a online ke shlédnutí? Neváhejte!