//-->

Gympl s (r)učením omezeným 59. díl – online ke shlédnutí

Aktuální 59. díl Gymplu s (r)učením omezeným online ke shlédnutí. Přímo zde pro vás máme pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí aktuální epizodu Gymplu, která se jmenuje „Volný pád” a vysílala se 3. června 2013. U Dany na chatě se učí cel oktáva. Ctirada zatkne policie. Ale nejhůř je na tom Matula, které […]

Školní rok se pomalu chýlí ke svému konci a to nejenom v reálném životě, ale samozřejmě i na našem gymplu. Právě proto jsme si pro vás na této stránce připravili pohodlně a hlavně naprosto zdarma online ke shlédnutí nový 59. díl Gymplu s (r)učením omezeným. Tato epizoda dostala příznačný název „Volný pád” a v premiéře se vysílala v pondělí 3. června 2013. Otázkou ale zůstává, co se v ní vlastně dělo a na co se můžete těšit?

Oktáva má svatý týden a prakticky všichni odjeli se učit k Danymu na chalupu. Všichni samozřejmě šprtají seč jim síly stačí. Jediný kdo je naprosto v pohodě je Dany a raději by pořádal jenom party a bavil se. Samozřejmě nechybí ani velké řeči o tom, že zná dopředu výsledky maturity, je ale otázka jestli to nejsou jenom velkohubé kecy, když si je Cermat tak chrání. Jenže Dany prostě tvrdí, že se dneska za peníze dá koupit všechno.

Ve škole hodně chybí Matula. Ten už je sice zdravotně celkem v pohodě, ale deprese ho sráží zpátky na dno. Nabil totiž dojmu, že má Eliška novou lásku. A to s pár náznaků v dopise, který mu poslala. To by nesnesl, protože i po těch několika měsících na ní stále musí myslet. Mezitím se mu Eliška snaží dovolat, ale bohužel má smůlu.

Celá škola je tak na nohou, co se bude dít u maturit, kde je Matula nepostradatelný. Nakonec se za ním rozhodne Adam vydat domů. Matula se samozřejmě nechce s nikým bavit, je doma zavřený a telefony nezvedá. Prostě a jednoduše nechce, aby ho někdo otravoval. Naštěstí se Adamovi podaří ho přeci jenom vytrhnout z jeho letargie. Dokonce si všimne i svého vyzváněcího mobilu. Je to Eliška! A potřebuje pomoci. Matula je v šoku. Bohužel je jejich hovor uprostřed bez vysvětlení přerušen.

Problémy bude mít i Ctirad. Zadržela ho policie, protože u něj našla v kapse drogy. Jediné štěstí je, že je to malá dávka. Při prohlídce jeho domu i pracoviště se nic dalšího neobjeví, takže je propuštěn. Před přestupkovou komisi ale přeci jen bude muset nastoupit. Sám Ctirad nechápe, proč se o něj začala zajímat policie. Někdo ho musel udat. A samozřejmě si hned všichni na škole začnou myslet, že v tom má prsty Eva, která mu snad drogu i sama podstrčila.

To všechno a daleko více na vás čeká v nejnovějších 59. díle oblíbeného seriálu Gympl s (r)učením omezeným, který se vysílal v pondělí 3. června 2013. Vy ho u nás můžete shlédnout naprosto pohodlně a v maximální možné kvalitě.