//-->

Přehrát po internetu Helena 7. díl online

Online ke shlédnutí nový 7. díl seriálu Helena (2013). Na této stránce si můžete naprosto pohodlně a zdarma pustit nový díl komediálního seriálu Helena, který produkuje televize Nova. A na co se můžete těšit v déle jménem „Dámská volenka”? Tak především jsou přípravy nového bistra v plném proudu! Helena s Klárou si také zahrají na […]

Přímo zde na této stránce jsme si pro vás připravili pohodlně a zdarma online ke shlédnutí nový díl sitcomu Helena. Tato epizoda se vysílala v premiéře v pondělí 15. dubna 2013. Jenom pro připomenutí, kdybyste měli trochu zmatek v číslování dílu seriálu Helena. Tak dnešní 7. díl Heleny je ze 3. série natáčené v roce 2013. Jinak se ale celkově jedná už o 33. díl. Těchto trojek se tu sešlo opravdu celkem dost nemyslíte?

A co vás v ní vlastně čeká? Bude toho opravdu docela dost a celá rodinka Musilů skutečně ani chvíli neposedí. Celá naše parta ve složení Helena, Klára, Iveta, Marta a Dan pracují na přestavbě a renovaci bistra. Všechny peníze už mají, takže teď už jenom rychle všechno připravit a bistro otevřít. Dokonce už mají i jméno svého podniku, který se bude originálně jmenovat „Krmelec“.

Dvě nové obchodní partnerky Helena a Klára, ale mají i další starosti, které sice nemají s jejich podnikáním nic moc společného, ale také si usmysleli, že je vyřeší. Jejich nová parťačka v bistru rozvedené Iveta je úplně sama. A tak se holky rozhodnou, že si zahrají na dohazovačky a někoho jim seženou. Bohužel jejich snaha vyjde trochu naprázdno, když zjistí, že Iveta mnohem raději preferuje dámskou společnost.

Helena s Klárou by se přitom raději měli starat o úplně jiné věci. Za nimi do Hořic se totiž stěhuje, jak jim také ostatně slíbila, jejich matka. Co je ale o to zajímavější, že si sama vybrala bydlení v Senior Parku Stará Vinice. Helena trochu zblblá tím, že vlastně ani neví o co jde a považuje to za klasický domov důchodců tak touto myšlenkou není zrovna nadšená.

Na tyhle všechny a další události se můžete těšit v novém 7. dílu Heleny, který vám tu přinášíme online ke shlédnutí. Myslíte, že už se podařilo odpovědět na všechny otázky? A napadlo vás, co vlastně dělali Heleniny děti?