//-->

Přehrát po internetu Pošta pro tebe (17. Dubna 2013) online archiv

Přehrát nový díl pořadu Pošta pro tebe. Přímo zde si můžete naprosto jednoduše a zdarma pustit aktuální epizodu oblíbeného pořadu České televize, který se snaží dávat lidi dohromady. Hrdiny dnešního dílu bude adoptovaný Rosťa, který chce znát svou minulost. Dále Marie, kterou čeká další důležitá životní volba a nemocná Eva, která ztratila vše a hledá […]

Online ke shlédnutí pořad Pošta pro tebe z 17. Dubna 2013. Přímo zde si můžete naprosto jednoduše a zdarma pustit poslední středeční Poštu pro tebe. Dnes nás čekají tři další velmi dojemné a silné příběhy, které se často ani ne vlastní vinou tak trochu zamotali sami do sebe.

Začneme příběhem Rosti. Ten prakticky od mala ví, že byl adoptovaný a jeho rodiče před ním tuto informaci nijak netajili. Bylo to proto, že si nepřáli, aby byl v šoku a nechoval k nim nedůvěru, až se tuto pravdu jednou dozví. Dnes už statný a dospělý mladík, který nedávno oslavil 23 let, tak o tom nemá problém mluvit maximálně otevřeně. A to ani teď, kdy se rozhodl seznámit se se svou minulostí. Nechce ani zahojit žádné jizvy, prostě má jenom otázky ohledně své minulosti a původu. Se svou biologickou rodinou se vlastně ani stýkat nechce, protože jeho skutečná adoptivní rodina mu vždycky dala všechno co potřeboval. Ke svému budoucímu poznání přistupuje pozitivně a s nadhledem i když chápe riziko, že takto můžou vyjít najevo i dost šokující skutečnosti.

Druhý příběh bude patřit osamělé Evě. Tu opustil její manžel, děti, a matka zemřela. K tomu všemu teď přišla další rána osudu v podobě vážného onemocnění, které ji postupně připravuje o zrak. Její jediné přání je tak, aby ještě naposled viděla svého otce. Ten ji nikdy nevychovával a žil s nimi jenom krátkou etapu jejího života, kdy byla ještě hodně malinká. Eva dnes nemá žádnou oporu a tak trochu doufá, že její tatínek by se jí mohl stát a v její nelehké situaci ji alespoň trochu pomoci. Není to ale až moc zoufalá naděje?

Třetí a poslední příběh, který si vyslechnete, a který snad bude mít šťastný konec je ten Martiny. Ta také trpí velmi vážnou nemocí. Díky své nezdolné životní povaze se ale nikdy nevzdávala. Ostatně podobně tvrdohlavou povahu zdědila po své mamince, kterou přivedla v životě do mnoha těžkostí. Možná to ale také byla jen smůla, každopádně je fakt, že Martinina kvůli tomu byla vždy v podstatě sama na výchovu čtyř dětí. Každopádně to dokázala. A podobný osud měla i Martina, která vždy tvrdě musela dřít, aby se měla dobře. Nakonec to dokázala a ani ona ani její rodina nikdy materiálně nestrádali. A když už přišla doba, kdyby konečně mohla mít klid a tak trochu si užívat, tak přišla další životní rána v podobě nemoci. Překoná tato silná žena i tento další životní úkol, který ji přináší mnohé komplikace? To už se dozvíte v aktuální Poště pro tebe ze středy 17. Dubna 2013. Tak neváhejte a tento skvělý pořad si určitě pusťte. Určitě vás čeká velmi zajímavá podívaná.