//-->

Soutěžní pořad Taxík online ke shlédnutí

Taxík je opravdu netradiční a zajímavá soutěž. Lidé se do ní nehlásí, ale náhodně dostávají. Stačí si v Praze zavolat taxík a třeba i vy budete mít štěstí na auto, které vás nejenom sveze, ale dá vám po cestě i slušnou šanci něco vyhrát.< href="http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10154855310-taxik/">Online ke shlédnutí

Taxík je zábavná soutěž, kterou vysílá Česká televize každý všední den kolem šesté hodiny. Princip pořadu je jednoduchý, cestující se objedná taxík, který ale v žádném případě není obyčejný. Tento taxík totiž řídí nějaká známá osobnost, která má připraveno celou řadu záludných otázek. Ty pak pasažérovi po cestě pokládá. Pokud cestující uhodně, tak vyhrává peníze. A samozřejmě má šanci vyhrát tím větší obnos, čím více otázek zodpoví.

Aby to bylo trochu jednoduší, tak skupinky soutěžících mohou odpovídat společně. Popřípadě mohou použít nápovědy. Například zavolat nějakému známému a nebo si zastavit chodce na ulici.

Samozřejmě mají cestující kdykoliv možnost z hrou přestat, než riskovat, že by o získanou částku mohli špatnou odpovědí přijít. Peníze pak dostanou vyplacené hned před vystoupením z taxíku.

Jedná se tedy o hodně zábavný pořad, který určitě stojí za shlédnutí. A kdo že jsou populární řidiči? Tak třeba Aleš Háma, Tomáš Matonoha, Monika Absolonová, Vojtěch Kotek nebo Tereza Kerndlová už se na vás těší.